Reklama

Robert Kubica wręczył kolejne samochody szczęśliwcom. Loteria ORLENU trwa

Opublikowano:
Autor:

Robert Kubica wręczył kolejne samochody szczęśliwcom. Loteria ORLENU trwa  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W trwającej od kwietnia loterii ORLENU rozlosowano 68 z puli 88 samochodów osobowych. Kolejnych 10 szczęśliwców odebrało samochody z rąk Roberta Kubicy i prezesa Daniela Obajtka.

W trwającej od kwietnia loterii ORLENU rozlosowano 68 z puli 88 samochodów osobowych. Kolejnych 10 szczęśliwców odebrało samochody z rąk Roberta Kubicy i prezesa Daniela Obajtka. 

Loteria cieszy się sporą popularnością, a przez pół roku na stacjach w całej Polsce wydano 20,5 mln zdrapek. 

- W ten sposób nie tylko promujemy nasze produkty, ale też wzmacniamy rozpoznawalność marki ORLEN. Duża w tym zasługa Roberta Kubicy, który jest twarzą naszej kampanii promocyjnej i jednym z najpopularniejszych polskich sportowców, świetnie znanym też poza granicami kraju. My skutecznie wykorzystujemy ten potencjał, co odzwierciedlają m.in. nasze wyniki finansowe w detalu – mówił Daniel Obajtek, Prezes Zarządu PKN ORLEN.

Auta, których jest 88, to nie jedyna nagroda. Jak mówiła Patrycja Klarecka, Członek Zarządu ds. Sprzedaży Detalicznej, loteria jest rekordowa nie tylko pod względem wydanych zdrapek, ale też wartości nagród. 

- Loteria ORLEN jest rekordowa. Nie tylko pod względem liczby nagród, których przygotowaliśmy aż 11,5 mln, ale także ich wartości, przekraczającej 56 mln zł. W ramach loterii przygotowaliśmy aż 17 zestawów promocyjnych, znacząco zwiększając zainteresowanie klientów naszą ofertą – mówiła Klarecka. 

Loteria łączy się ze specjalną kampanią produktową, której twarzą jest Robert Kubica. Dla fanów zawodnika ORLEN Team przygotowano wiele atrakcyjnych gadżetów, z których klienci stacji najchętniej wybierają smycze, metalowe długopisy i ramki do tablic rejestracyjnych.

Zasady udziału w loterii są proste – żeby wylosować konkursową zdrapkę, najpierw trzeba kupić jeden z 17 zestawów promocyjnych Stop Cafe. Zdrapki dają szansę zdobycia jednej z wielu atrakcyjnych nagród, wśród których pozostało jeszcze m.in. 20 samochodów osobowych oraz produkty marki VERVA. Do tej pory rozdane zostało już ponad 600 tys. batonów proteinowych, przeszło 2,5 mln napojów VERVA Magnez + B6 i prawie 2 mln napojów energetyzujących VERVA. Ponadto każdy z uczestników programu VITAY może zarejestrować swój unikalny kod ze zdrapki na stronie internetowej loterii i zawalczyć o ostatni już w tym sezonie wyjazd na zawody Formuły 1, które zostaną rozegrane w grudniu w Abu Zabi. Losowanie zwycięzcy odbędzie się 3 listopada.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE