Reklama

Rób internety w Płocku. Przyjdź na Plockamp

Opublikowano:
Autor:

Rób internety w Płocku. Przyjdź na Plockamp - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zamierzacie zakładać własny biznes lub interesujecie się prowadzeniem innej działalności wymagającej popularyzacji? Albo już prowadzicie firmę, poszukujecie tylko odpowiedniej motywacji do zmian? A może chcecie poznać marketingowe, już wypróbowane sztuczki, które pozwalają nabrać wiatru w żagle? Jeśli tak, to nie może was zabraknąć na tym spotkaniu.

Zamierzacie zakładać własny biznes lub interesujecie się prowadzeniem innej działalności wymagającej popularyzacji? Albo już prowadzicie firmę, poszukujecie tylko odpowiedniej motywacji do zmian? A może chcecie poznać marketingowe, już wypróbowane sztuczki, które pozwalają nabrać wiatru w żagle? Jeśli tak, to nie może was zabraknąć na tym spotkaniu.

Z Plockampu nikt nie wychodzi bez korzyści. Warto mieć przy sobie wizytówki, bo kto wie, czy nie spotkamy kogoś, kto nas zainspiruje bądź odpowiednio pokieruje, w jaki sposób osiągnąć wymarzone rezultaty. Plockamp jest platformą do wzajemnych kontaktów i szerzenia informacji z kręgu startupów, nowinek z branży social mediów, e-biznesu, prawa w sieci, społeczeństwa informacyjnego, a także min, na które możemy się natknąć w prowadzeniu działalności lub przy szukaniu dofinansowania. A co najważniejsze, swoim doświadczeniem nie dzielą się z obecnymi laicy, tylko ludzie aktywni, którzy posmakowali już sukcesów i porażek. Wszystko to odbywa się w luźnej atmosferze, już po pracy.

Każda kolejna odsłona Plockampu stara się dostarczać nowej porcji informacji wartych uwagi. Tym razem Maciej Budzich z Mediafun.pl opowie, dlaczego „marketing może być fajny”. Zamierza podszepnąć nam kilka niestandardowych sposobów na zrobienie szumu wokół swojej marki, produktu lub idei. W zasadzie każdy z nas robi mniejsze lub większe zakupy w Internecie. O tym, w jaki sposób zapewnić bezpieczeństwo przy transakcjach w sieci (z prawnego punktu widzenia), co dotyczy zarówno sprzedawcy, jak i jego klientów, będzie mówiła Anna Rak z Trusted Shops. W bloku zatytułowanym „Rób internety w Płocku” zaplanowano wywiad z Tomaszem Zalewskim z Sensisoft. Temat dotyczy oswajania freelancerów, "jak wygląda praca w software house i dlaczego warto uczyć się oprogramowania”. A skoro mamy nowy rok, to kto wie, z jakimi nowinkami zetkniemy się w 2016 roku, dlatego Mariusz Wesołowski (Uczestnicy.pl) postara się odpowiedzieć na pytanie, czy nowe trendy w e-handlu są starymi mitami w handlu”. A na koniec, już po „wróżbach na 2016 rok”, padnie jeszcze jedno pytanie, po co właściwie w firmie monitoring. Tu co nieco będzie miał do powiedzenia Mikołaj Winkiel z Brand24.pl.

Tradycyjnie po panelach, już w kuluarowym zaciszu, będzie możliwość indywidualnej rozmowy z prelegentami.  Wejście na Plockamp jest darmowe. Trzeba pamiętać jedynie o rejestracji na stronie: www. plockamp3.evenea.pl. Zapraszamy już 14 stycznia do Klubu Suszarnia. Wejście od godziny 17.30. Cykl paneli rozpoczyna się od godzinie 18.00.

Partnerem głównym Plockampu jest Urząd Miasta Płocka. Pozostali to: Fundacja Startup Poland, Politechnika Warszawska, Photo Maker, Startup Academy.

Czytaj też :

Zdjęcia z poprzedniego Plockampu:

Fot. Tomasz Miecznik/Portal Płock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE