Reklama

Rewitalizacja w płockim wydaniu. Co trzeba zmienić? Wypowiedzcie się

Opublikowano:
Autor:

Rewitalizacja w płockim wydaniu. Co trzeba zmienić? Wypowiedzcie się - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W jaki sposób przyspieszyć proces odnowienia płockich zabytków? Jak się sprawdza Płocki Program Rewitalizacji? Co warto w nim zmienić? Płocki Ratusz zapowiedział w najbliższy czwartek pierwsze spotkanie w tej sprawie. Konsultacje społeczne potrwają do 17 maja 2019 r.

W jaki sposób przyspieszyć proces odnowienia płockich zabytków? Jak się sprawdza Płocki Program Rewitalizacji? Co warto w nim zmienić? Płocki Ratusz zapowiedział w najbliższy czwartek pierwsze spotkanie w tej sprawie. Konsultacje społeczne potrwają do 17 maja 2019 r.

W zapowiedzianym spotkaniu mogą wziąć udział wszyscy, którym zależy na poprawie stanu płockich zabytków. Następne spotkania – w ramach zapowiedzianych konsultacji dotyczących zmian w Płockim Programie Rewitalizacji – odbędą się z grupami przedstawicielskimi, w tym Radami Mieszkańców Osiedli: Stare Miasto, Kolegialna, Miodowa, Skarpa, Radziwie oraz Młodzieżową Radą Miasta Płocka.

Projekt zmian w PPR ma być dostępny dopiero w dniu pierwszego spotkania, czyli 11 kwietnia i znajdziemy go w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Płocka, na stronie www.rozwojmiasta.plock.eu w zakładce Rewitalizacja i Estetyzacja – Konsultacje oraz w Referacie Rewitalizacji i Estetyzacji Miasta w pokoju C-322 w godzinach pracy urzędu. Także od 11 kwietnia w płockim Ratuszu mają czekać na opinie i uwagi mieszkańców. Opinie na temat programu rewitalizacji można składać w formie pisemnej:
– drogą korespondencyjną na adres: Urząd Miasta Płocka, Referat Rewitalizacji i Estetyzacji Miasta, pl. Stary Rynek 1, 09-400 Płock;
– za pośrednictwem Biura Obsługi Klienta Urzędu Miasta Płocka – stanowisko nr 5;
– za pomocą środków komunikacji elektronicznej na adres [email protected]

Można je także przekazywać ustnie do protokołu, który dostępny jest w siedzibie Urzędu Miasta Płocka przy pl. Stary Rynek 1 w pokoju C-322 albo telefonicznie pod nr 24 367 14 53 w godzinach pracy urzędu.

Nie będą przyjmowane sugestie, aby zwiększyć bądź pomniejszyć obszar objęty Płockim Programem Rewitalizacji. Zakres negocjowalny konsultacji społecznych nie obejmuje zmiany granic obszaru rewitalizacji wyznaczonego Uchwałą Nr 277/XV/2016 Rady Miasta Płocka z dnia 26 stycznia 2016 roku oraz zmiany granic Specjalnej Strefy Rewitalizacji, ustanowionej Uchwałą Nr 612/XXXV/2017 Rady Miasta Płocka z dnia 29 sierpnia 2017 roku. Nie zostaną poddane rozpatrzeniu te uwagi, które będą złożone po 17 maja br. (w przypadku uwag zgłaszanych w formie pisemnej decyduje data wpływu do Urzędu Miasta Płocka).

Spotkanie otwarte w najbliższy czwartek rozpocznie się o godz. 17.00 w sali 206 Urzędu Miasta Płocka (pl. Stary Rynek 1).

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE