Reklama

Rekordowy kwiecień Portalu Płock. Dziękujemy naszym Czytelnikom!

Opublikowano:
Autor:

Rekordowy kwiecień Portalu Płock. Dziękujemy naszym Czytelnikom! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W styczniu świętowaliśmy sukces związany z rekordową liczbą odsłon, teraz mamy kolejne powody do zadowolenia - w kwietniu padł rekord pod względem liczby unikalnych użytkowników. Dziękujemy, że każdego dnia jesteście z nami i że jest Was coraz więcej i więcej!

W styczniu świętowaliśmy sukces związany z rekordową liczbą odsłon, teraz mamy kolejne powody do zadowolenia - w kwietniu padł rekord pod względem liczby unikalnych użytkowników. Dziękujemy, że każdego dnia jesteście z nami i że jest Was coraz więcej i więcej!

Rekord unikalnych użytkowników

Według danych z systemu Google Analytics, w kwietniu zanotowaliśmy rekordową liczbę dziennych użytkowników - jednego dnia odwiedziło nas prawie 29 tysięcy osób (19 kwietnia). W całym miesiącu było ich aż 163 tysiące. W dodatku dziś już wiemy, że w analogicznym okresie 30 dni - od 9 kwietnia do 8 maja - odwiedziło nas już ponad 177 tysięcy osób.

W kwietniu nasi Czytelnicy wygenerowali prawie 2,5 miliona odsłon, do styczniowego rekordu 3,6 mln odsłon trochę zabrakło.

Artykuły

W kwietniu napisaliśmy łącznie 280 artykułów (średnio ponad 9 dziennie). Najczęściej czytanym okazał się komunikat policji w sprawie zaginionej nastolatki, który naliczył ponad 71 tysięcy odsłon.

Komentarze

Nasze artykuły są nie tylko chętnie czytane, ale również żywo komentowane. W kwietniu najwięcej komentarzy, bo 64, zgromadził artykuł "Nowoczesna: nie wydawajmy tych pieniędzy na stadion". Dziękujemy za każdy ślad pozostawiony na naszym Portalu. Wasze opinie są ważne i nierzadko mają wpływ na to, co dzieje się w mieście.

Fotorelacje

Tylko w kwietniu zamieściliśmy 101 fotorelacji z różnych miejskich wydarzeń. Najchętniej oglądaliście zdjęcia z meczu piłkarek ręcznych Jutrzenki, który oglądał powracający do zdrowia trener Przemysław Chudzicki.

Dziękujemy! Bądźcie z nami codziennie, to dla nas najlepsza motywacja!

[ZT]15226[/ZT]

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE