Reklama

Ratusz wybrał nowego dyrektora Miejskiego Urzędu Pracy

Opublikowano:
Autor:

Ratusz wybrał nowego dyrektora Miejskiego Urzędu Pracy  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wybrano nowego dyrektora Miejskiego Urzędu Pracy. Został nim Krzysztof Buczkowski, były wiceprezydent Płocka i eksprezes nieistniejącej już spółki Cifal.

Wybrano nowego dyrektora Miejskiego Urzędu Pracy. Został nim Krzysztof Buczkowski, były wiceprezydent Płocka i eksprezes nieistniejącej już spółki Cifal.

Stanowisko dyrektora Miejskiego Urzędu Pracy było wolne od ponad dwóch miesięcy, gdy ze względów osobistych pożegnał się z nim dotychczasowy szef urzędu Jarosław Kozłowski. 

[ZT]13368[/ZT]

Na fotel dyrektora ogłoszono konkurs. Jak poinformowano w środę, najlepiej wypadł w nim Krzysztof Buczkowski i to on dostał tę posadę.

Nowego szefa MUP chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. To on przez pierwszą połowę poprzedniej kadencji prezydenta Andrzeja Nowakowskiego był jego zastępcą ds. komunalnych. W listopadzie 2012 na tym miejscu zastąpił go Krzysztof Izmajłowicz, ale Krzysztof Buczkowski niedługo był bez pracy - już miesiąc później po zmianie na stanowisku wiceprezydenta pisaliśmy, że został on prezesem Międzynarodowego Centrum Rozwoju Lokalnego Cifal. Ubiegłoroczną decyzją rady miasta, Cifal przestał istnieć jako spółka prawa handlowego. Równolegle z wygaszeniem działalności spółki Buczkowski stracił posadę prezesa.

Teraz będzie szefował Miejskiemu Urządowi  Pracy, który zajmuje się pośrednictwem pracy. 

[ZT]3170[/ZT]

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE