Reklama

Ratusz szykuje się do podpisania umowy. Nowakowski: to efekt konsekwentnych działań

Opublikowano:
Autor:

Ratusz szykuje się do podpisania umowy. Nowakowski: to efekt konsekwentnych działań - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zgoda radnych na zaciągnięcie kredytu to ważny krok w kierunku budowy stadionu. Choć do urzędu miasta nadal nie dotarło uzasadnienie wyroku Krajowej Izby Odwoławczej, trwa przygotowanie do podpisania umowy z firmą Mirbud.

Zgoda radnych na zaciągnięcie kredytu to ważny krok w kierunku budowy stadionu. Choć do urzędu miasta nadal nie dotarło uzasadnienie wyroku Krajowej Izby Odwoławczej, trwa przygotowanie do podpisania umowy z firmą Mirbud. 

Głosami przedstawicieli wszystkich trzech klubów w radzie miasta zatwierdzono zmianę w Wieloletniej Prognozie Finansowej, która zakłada wzięcie kredytu na brakujące kilkadziesiąt milionów złotych. Ratusz ma teraz czas na przygotowanie umowy z Mirbudem, który jako jedyny był gotowy podjąć się tej inwestycji. Nie będzie to możliwe jednak bez zapoznania się z uzasadnieniem Krajowej Izby Odwoławczej. 

- Mamy zapewnienie, że zostało wysłane. Spodziewamy się go lada chwila - mówi w rozmowie z Portalem Płock prezydent Andrzej Nowakowski. 

Kiedy urzędnicy zapoznają się z opinią KIO i nie będzie wątpliwości, bez przeszkód będzie można podpisać umowę. To może nastąpić do 11 listopada, bo taki jest termin związania umową. Zostały więc nieco ponad dwa tygodnie. 

Andrzej Nowakowski cały czas podkreślał, że stadion jest priorytetem w tej kadencji. Prezydent nie ukrywa zadowolenia z postępów przy realizacji.

- Po prostu się cieszę. Czy to kamień z serca? Nie, to po prostu efekt konsekwentnych działań - podkreśla.  

[ZT]23859[/ZT] 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE