Reklama

Ratusz kupił nowe ozdoby świąteczne. Gdzie zobaczymy nowe? [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Ratusz kupił nowe ozdoby świąteczne. Gdzie zobaczymy nowe? [FOTO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W kinach film wprowadzający w świąteczny nastrój, w sklepach już są od kupienia ozdoby i małe choinki, a na Starym Rynku rozpoczęło się montowanie dekoracji. W tym roku będą nowe.

W kinach film wprowadzający w świąteczny nastrój, w sklepach już są od kupienia ozdoby i małe choinki, a na Starym Rynku rozpoczęło się montowanie dekoracji. W tym roku będą nowe.

Stare ozdoby już z pewnością niektórym nieco się opatrzyły, dlatego te dotychczasowe są sukcesywnie uzupełniane nowymi. W tym roku Ratusz przeznaczył na ten cel 60 tys. zł brutto. Już od przyszłego tygodnia płockie ulice stopniowo nocną porą zaczną nabierać świątecznego wyglądu. A co zobaczymy nowego? Aleje Kobylińskiego i Jachowicza przyozdobią nowe motywy latarniowe, które zastąpią stare elementy. Takich dekoracji Ratusz kupił 60 sztuk. Zapowiedziano już wymianę świątecznego oświetlenia na ul. Grodzkiej i Jerozolimskiej.

- Zawisną tam nowe przewieszki nad ulicą w formie gwiazdek wykonanych w technologii LED – mówi Alina Boczkowska z zespołu współpracy z mediami w Ratuszu. - Wymienione będą również ozdoby na ul. Kwiatka. Na latarniach pojawią się tam dwukolorowe ozdoby również wykonane w technologii LED o wysokości 180 cm. Takie same ozdoby będą na ul Kolegialnej, a także od. ul. Tumskiej do 1 Maja. Dekoracje z pozostałych ulic, które były przystrajane, zostaną sprawdzone i w razie potrzeby, naprawione przez uczniów Zespołu Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie, czyli „Elektryka”.

Fot. UMP- wizualizacja dekoracji z Kobylińskiego i Jachowicza

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE