Reklama

Ranking. Portal Płock najwyżej w trzech kategoriach

Opublikowano:
Autor:

Ranking. Portal Płock najwyżej w trzech kategoriach - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Według systemu SimilarWeb badającego ruch w Internecie, Portal Płock zajmuje pierwsze miejsce wśród płockich serwisów informacyjnych aż w trzech kategoriach. Dziękujemy naszym Czytelnikom za każdą wizytę i zapraszamy częściej.

Według systemu SimilarWeb badającego ruch w Internecie, Portal Płock zajmuje pierwsze miejsce wśród płockich serwisów informacyjnych aż w trzech kategoriach. Dziękujemy naszym Czytelnikom za każdą wizytę i zapraszamy częściej.

SimilarWeb to serwis badający ruch w Internecie i generujący przybliżone wskaźniki dla stron internetowych. Można za jego pomocą porównywać wyniki dla poszczególnych witryn. Według danych z okresu od stycznia do marca 2017 roku, Portal Płock przoduje w następujących trzech kategoriach wśród płockich portali informacyjnych posiadających własne redakcje i dziennikarzy: 

- średni czas spędzony przez czytelnika na portalu - 3 minuty 6 sekund,
- średnia liczba podstron portalu odwiedzanych podczas jednej wizyty - 9 stron,
- współczynnik odrzuceń, czyli procent wizyt podczas których czytelnik zagląda tylko na jedną podstronę np. jeden artykuł (im niższy tym lepiej) - 45,28%

Wyniki podawane przez SimilarWeb są zbliżone do danych generowanych przez system Google Analitics, według których ponadto w ciągu ostatnich 30 dni zanotowaliśmy ponad 161 tysięcy unikalnych użytkowników oraz prawie 2,5 miliona odsłon.

A jak wygląda ranking TOP10 wszystkich stron internetowych w Polsce pod względem generowanego ruchu według SimilarWeb? Oto on:

1. google.pl
2. facebook.com
3. youtube.com
4. google.com
5. onet.pl
6. wp.pl
7. allegro.pl
8. olx.pl
9. interia.pl
10. wikipedia.org

Dziękujemy, że jesteście z nami.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE