Reklama

Ranking najlepszych kont osobistych

Opublikowano:
Autor:

Ranking najlepszych kont osobistych - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dawno minęły czasy, kiedy ktoś, kto miał zamiar otworzyć rachunek osobisty, miał do dyspozycji zaledwie parę banków i znacznie ograniczone możliwości wyboru indywidualnego konta. Dzisiaj rynek finansowy oferuje szeroki asortyment usług w tym zakresie i w zasadzie jedynym problemem jest zorientowanie się w tym gąszczu propozycji oraz podjęcie racjonalnej decyzji.

Dawno minęły czasy, kiedy ktoś, kto miał zamiar otworzyć rachunek osobisty, miał do dyspozycji zaledwie parę banków i znacznie ograniczone możliwości wyboru indywidualnego konta. Dzisiaj rynek finansowy oferuje szeroki asortyment usług w tym zakresie i w zasadzie jedynym problemem jest zorientowanie się w tym gąszczu propozycji oraz podjęcie racjonalnej decyzji.

Jakie parametry są istotne przy wyborze konta?

Aby znaleźć najlepsze konto osobiste, należy wziąć pod uwagę kilka czynników. Pierwszą kwestią, która w naturalny i zrozumiały sposób przychodzi nam na myśl, jest sprawa kosztów. W przeszłości, a i obecnie, wiele banków reklamuje swoje konta osobiste jako darmowe. Tymczasem musimy mieć świadomość, że brak opłat w jednym z obszarów bank zrekompensuje sobie przy okazji innych transakcji. Tym bardziej istotne jest, abyśmy dokonując wyboru konta osobistego, wzięli pod uwagę koszty tych operacji finansowych, które będziemy przeprowadzać najczęściej – przelewów, płatności kartą, wypłat gotówki itd.

Pomocą w podjęciu decyzji ma być stworzony przez nas ranking najlepszych kont bankowych, w którym uwzględniamy oczywiście brak lub minimalne opłaty za podstawowe aktywności, ale również bierzemy pod uwagę inne parametry. Naszym zdaniem we współczesnym świecie bardzo ważną rolę odgrywa sposób komunikacji klienta z bankiem, dlatego szczególnie wyróżniamy te instytucje, które w trosce o komfort i wygodę klienta sięgają po najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu bankowości elektronicznej.

Pierwsze miejsca w rankingu kont

Oto trzy najlepsze, naszym zdaniem, konta osobiste.

1. Konto w Banku Smart – jedno z nielicznych obecnie kont, w których nie zapłacimy nic za prowadzenie rachunku, obsługę karty, wypłaty z bankomatów. Jest to instytucja nastawiona głównie na innowacyjne rozwiązania, mianowicie obsługę przez smartfony i tablety. Interesująca jest również oferta produktów dodatkowych, zintegrowanych z kontem osobistym: konto euro, rachunek oszczędnościowy, mikropożyczka.

2. eKonto mobilne w mBanku – oferuje wygodny dostęp do rachunku przez 24 godziny na dobę dzięki nowoczesnej aplikacji mobilnej umożliwiającej również łatwy zakup dodatkowych produktów i usług. Bank nie pobiera opłat za prowadzenia rachunku, obsługę karty (przy transakcji na 200 zł miesięcznie), wypłaty z bankomatów Euronet, BZ WBK, Planet Cash.

3. Konto 360° w Banku Millennium – na uwagę zasługują między innymi możliwość dokonywania przelewów na adres mailowy i numer telefonu, korzystne oprocentowanie produktów oszczędnościowych, promocja za płatności kartą i w systemie BLIK, pakiet ubezpieczeń assistance.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE