Reklama

Pytanie dręczące rodziców: co zrobić z fotelikiem po wypadku?

Opublikowano:
Autor:

Pytanie dręczące rodziców: co zrobić z fotelikiem po wypadku? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kolizja drogowa może przydarzyć się każdemu. Nowoczesne foteliki zapewne ochronią naszą pociechę, ale czy nadają się do ponownego użytku?

Kolizja drogowa może przydarzyć się każdemu. Nowoczesne foteliki zapewne ochronią naszą pociechę, ale czy nadają się do ponownego użytku? 

W Polsce każde dziecko, które ma mniej niż 150 centymetrów, musi podróżować w foteliku. Coraz większą popularność nad Wisłą zdobywają modele umieszczające małego pasażera tyłem do kierunku jazdy. To rozwiązanie zdecydowanie bezpieczniejsze, bo w przypadku zderzenia dziecko poddane jest kilkukrotnie mniejszemu obciążeniu. 

Co jednak w przypadku, gdy do zderzenia dojdzie? Fotelik spełnił swoją rolę, dziecko jest bezpieczne, a przy tym wygląda na nieuszkodzony. Niestety, może to być tylko wrażenie. Wewnątrz mogło zostać uszkodzonych wiele elementów i przy kolejnym wypadku, może już nie ochronić tak skutecznie naszej pociechy. 

Wypada zatem wymienić fotelik, a to kosztuje. Rozwiązaniem jest zakup fotelika z wydłużoną gwarancją powypadkową. Krótko mówiąc, po każdym zderzeniu, urządzenie zostanie wymienione na nowe. Taką ofertę znajdziecie w hurtowni uMalucha w Kutnie. W sobotę 17 lutego oprócz specjalnej oferty rabatowej, każdy fotelik premiowany będzie gratisem od eksperta Recaro!

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=4RDoZ-N1pwQ&t=30s[/YT]

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=OnVtoDMiJcE[/YT]

Zapraszamy!

Hurtownia U MALUCHA
Kutno, ul. Wilcza 1

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE