Reklama

PWSZ ma zgodę na nowy kierunek studiów

Opublikowano:
Autor:

PWSZ ma zgodę na nowy kierunek studiów  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Oferta edukacyjna Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej rozwija się z roku na rok. Uczelnia poinformowała, że Ministerstwo Edukacji Narodowej wyraziło zgodę na uruchomienie I stopnia pedagogiki specjalnej.

Oferta edukacyjna Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej rozwija się z roku na rok. Uczelnia poinformowała, że Ministerstwo Edukacji Narodowej wyraziło zgodę na uruchomienie I stopnia pedagogiki specjalnej. 

Kierunek ruszy już w nadchodzącym roku akademicki, o ile znajdą się chętni. W uczelni na to liczą, tym bardziej, że studenci dopytywali o niego już wcześniej.

- Mamy nadzieję, że zarejestruje się tylu studentów, że uda się uruchomić kierunek - mówi dr Agnieszka Grażul-Luft, rzecznika prasowa uczelni. - Na tę chwilę ustaliliśmy górny limit. Możemy przyjąć 30 studentów. 

Program studiów przewiduje uzyskanie kwalifikacji umożliwiających projektowanie i realizację działań pedagogicznych i terapeutycznych wobec osób z zaburzeniami i dysfunkcjami rozwojowymi i funkcjonalnymi, w szczególności z niepełnosprawnością intelektualną oraz z zaburzeniami ze spektrum autyzmu - czytamy na stronie uczelni. 

Studenci mogą rejestrować się w rekrutacji uzupełniającej, która zacznie się pod koniec sierpnia. Więcej informacji można uzyskać  w Dziale Spraw Studenckich i Dydaktyki, Plac Dąbrowskiego 2, pokój B 113, tel. 24 366 54 01 lub elektronicznie e-mail: [email protected]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE