Reklama

PSL po wyborach. Ile zgarnie mandatów i kto wejdzie do rady miasta?

Opublikowano:
Autor:

PSL po wyborach. Ile zgarnie mandatów i kto wejdzie do rady miasta? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Noc wyborcza za nami. Wygląda na to, że nadchodzą zmiany w składzie radnych. Kto ma największe szanse z ekipy Polskiego Stronnictwa Ludowego?

Noc wyborcza już za nami. Wygląda na to, że nadchodzą zmiany w składzie radnych. Kto ma największe szanse z ekipy Polskiego Stronnictwa Ludowego?

Kto do rady, kto poza radą? Jedni się cieszą, drudzy już niekoniecznie. W obecnej Radzie Miasta Płocka PSL miało cztery mandaty i wszystko wskazuje na to, że te cztery utrzymają, tylko w nieco zmienionym składzie.

Przypomnijmy, że na ich listach znalazł się radny Lech Latarski, który przeszedł do Ludowców od Platformy Obywatelskiej. Najwyraźniej znów zasiądzie w radzie miasta, a kto oprócz niego? Ponownie będzie to zapewne Tomasz Kominek i Małgorzata Struzik. Natomiast w ławach radnych możemy już nie zobaczyć Michała Sosnowskiego (pomimo nawet lepszego wyniku niż 4 lata temu) i Michała Twardego, tylko pojawi się nowa twarz - będzie to dotychczasowa przewodnicząca Rady Mieszkańców Osiedla "Łukasiewicza" Anna Derlukiewicz.

Na zdjęciu kolejno od lewej: Małgorzata Struzik, Tomasz Kominek, Lech Latarski, Anna Derlukiewicz, Michał Twardy, Michał Sosnowski

[ZT]20662[/ZT]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE