Reklama

Przyszła zima, pługosolarki już w akcji

Opublikowano:
Autor:

Przyszła zima, pługosolarki już w akcji - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Podajemy, na których płockich ulicach można się dziś spodziewać kontroli fotoradarem oraz gdzie będą prowadzone roboty drogowe. W związku z opadami śniegu, nad ranem po Płocku jeździły pługosolarki.

Podajemy, na których płockich ulicach można się dziś spodziewać kontroli fotoradarem oraz gdzie będą prowadzone roboty drogowe. W związku z opadami śniegu, nad ranem po Płocku jeździły pługosolarki.

Jak poinformowała rzeczniczka straży miejskiej, Jolanta Głowacka, dziś, w czwartek, strażnicy z fotoradarem ustawią się na ulicach:

- Kochanowskiego,
- Mickiewicza,
- Słonecznej,
- Sierpeckiej.

Ratusz informuje z kolei, gdzie dziś będą prowadzone roboty drogowe. Trwa budowa wiaduktu (przywrócono już ruch kolejowy) i Centrum Graniczna przy nowym moście, a także remont Zglenickiego, Szpitalnej i Kutnowskiej oraz montaż nowego oświetlenia wzdłuż Łukasiewicza. Ekipy zajmujące się bieżącą naprawą dróg i chodników spotkamy na Dobrzykowskiej.

- Wczoraj wieczorem i dziś nad ranem w związku z opadami śniegu służby odpowiedzialne za zimowe utrzymanie dróg dokonały dwóch objazdów miasta z wykorzystaniem pługosolarek zgodnie z zasadami zimowego utrzymania dróg na terenie miasta - in formuje Konrad Kozłowski z biura prasowego Ratusza.

Fot. MZD

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE