Reklama

Przyjdź, posłuchaj, zadaj pytanie kandydatom na prezydenta Płocka

Opublikowano:
Autor:

Przyjdź, posłuchaj, zadaj pytanie kandydatom na prezydenta Płocka - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kto na prezydenta Płocka? Już w najbliższą środę zapraszamy na pierwszą przedwyborczą debatę. Trzy płockie redakcje połączyły siły, aby przepytać kandydatów: Wiolettę Kulpę, Andrzeja Nowakowskiego, Tomasza Kominka i Macieja Dąbrowskiego.

Kto na prezydenta Płocka? Już w najbliższą środę zapraszamy na pierwszą przedwyborczą debatę. Trzy płockie redakcje połączyły siły, aby przepytać kandydatów: Wiolettę Kulpę, Andrzeja Nowakowskiego, Tomasza Kominka i Macieja Dąbrowskiego.

Debata w Hotelu Herman odbędzie się 3 października. To właśnie tego dnia czworo kandydatów na prezydenta Płocka zmierzy się z zestawem pytań przygotowanym przez dziennikarzy Portalu Płock, Gazety Wyborczej i radiomixx.pl. W tym celu kandydaci przyjdą nieco wcześniej, aby napisać krótką klasówkę z wiedzy o Płocku, której wyniki poznamy pod koniec debaty.

Formuła spotkania jest już gotowa i przewiduje pulę pytań zarówno od mediów, jak i od osób z sali, czy też od kandydatów do kandydatów. Poszczególne części odseparują od siebie serie tzw. szybkich strzałów. Zgromadzone osoby w sali poznają odpowiedzi dzięki tabliczkom z napisem "TAK" lub "NIE". Na każdą odpowiedź jest ustalony czas. Kiedy rozlegnie się dźwięk dzwonka, wypowiedź zostanie przerwana, by zbytnio nie przedłużać całego wydarzenia. Pytania będą mogli zadawać również goście, którzy 3 października zjawią się w Hotelu Herman. Przy wejściu do sali zostanie ustawiona urna na pytania. Warto jednak napisać te pytania nieco wcześniej (prosimy o staranne pismo, by nikt nie miał problemu z ich odczytaniem), a w środę już tylko dorzucić je do puli. Oczywiście przy urnie będą też leżały kartki z długopisami. Podczas debaty kilka pytań zostanie wylosowane i zadane wszystkim kandydatom.  

Serdecznie zapraszamy do udziału w przepytywaniu polityków. Pamiętajcie - Hotel Herman w środę 3 października. Początek o godzinie 17.00! Liczymy na Waszą obecność.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE