Reklama

Przyjdź na spotkanie PGF. Praktyczne!

Opublikowano:
Autor:

Przyjdź na spotkanie PGF. Praktyczne! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Teraz, kiedy po spotkaniach w styczniu i lutym, uczestnicy warsztatów z Płocką Grupa Fotograficzną mają głowy pełne teorii, przyszedł czas na praktykę. Płoccy fotografowie obiecują ciekawe atrakcje, więc nie zapomnijcie aparatów!

Teraz, kiedy po spotkaniach w styczniu i lutym, uczestnicy warsztatów z Płocką Grupa Fotograficzną mają głowy pełne teorii, przyszedł czas na praktykę. Płoccy fotografowie obiecują ciekawe atrakcje, więc nie zapomnijcie aparatów!

W styczniu wystartował cykl spotkań fotograficznych organizowanych przez Płocką Grupę Fotograficzną. Jak już pisaliśmy, płocczanie spotykają się raz w miesiącu, by pogadać o fotografii, nauczyć się nowych technik, porobić ciekawe zdjęcia i wziąć udział w konkursie miesiąca. Najlepsze zdjęcia wybierają wszyscy uczestnicy spotkania. Do tej pory próbowano zdjęciami odpowiedzieć na pytanie „Co my tu mamy”, a także sfotografować uczucie. W piątek kolejne, trzecie już spotkanie. Temat przewodni marcowego konkursu to „Portret kobiety” . - Panowie – jeśli nadal nie sfotografowaliście swoich pięknych żon, narzeczonych, mam, babć itp. to najlepszy moment – zostało Wam naprawdę niewiele czasu - zachęca PGF przed piątkowym spotkaniem. - W końcu marzec to czas Dnia Kobiet !

Jak zapowiada prezes PGF, Arkadiusz Gmurczyk, po dwóch bardziej teoretycznych miesiącach przyszedł czas na więcej praktyki. Do dyspozycji uczestników mają zostać przygotowane dwa stanowiska studyjne z profesjonalnym sprzętem oświetleniowym, na spotkanie zaproszono również dwie profesjonalne modelki.

- Tym razem nasi członkowie, Marcin Szadkowski oraz Witold Piotrowski, zabiorą Was w krainę pełną kobiecości, inspiracji, światła oraz odrobiny nieskomplikowanej techniki - zachęcają organizatorzy. A będzie się działo – oprócz technicznych aspektów poprowadzimy małą dyskusję oraz rozszerzymy stanowiska warsztatowe… ale o tym przekonacie się sami już 14 marca. Postaramy się także o małą niespodziankę dla Was Drogie Panie…

Spotkanie rozpocznie się o 18.30 w MDK przy Tumskiej.

Fot. Marcin Szadkowski, Arkadiusz Gmurczyk

Czytaj i oglądaj zwycięskie zdjęcia:






Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE