Reklama

Przybyło zarażonych koronawirusem. Jedna osoba zmarła

Opublikowano:
Autor:

Przybyło zarażonych koronawirusem.  Jedna osoba zmarła - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Przybyło osób, u których wykryto koronawirusa. Jak podaje płocki sanepid, na terenie Płocka doszło do trzech kolejnych przypadków. Zmarła także jedna osoba w związku z COVID-19.

Przybyło osób, u których wykryto koronawirusa. Jak podaje płocki sanepid, na terenie Płocka doszło do trzech kolejnych przypadków. Zmarła także jedna osoba w związku z COVID-19.

To już szósta ofiara koronawirsa na terenie Płocka i okolic. Zwiększyła się także liczba hospitalizowanych. Jak podaje sanepid, w sobotę, 19 września, od obserwacją lekarską przebywało 7 osób. Nadzorem epidemiologicznym objętych było zaś 48 osób - o 16 więcej niż dobę temu. Przybyło także tych w kwarantannie domowej. Skierowano na nią dodatkowych 37 osób. W izolacji domowej przebywa zaś 3 pacjentów więcej. 

Statystyki rosną także na terenie działania sanepidu w Gostyninie. Jak czytamy w raporcie, przybyło 8 osób w kwarantannie, 1 w izolacji domowej i 4 w nadzorze epidemiologicznym. Jest również kolejny pacjent z potwierdzonym laboratoryjnie zakażeniem koronawirusem. 

Sanepid sierpecki poinformował z kolei, że jest 1 nowa osoba w kwarantannie domowej.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE