Reklama

Przewróciła się cysterna. Doszło do wycieku paliwa [AKTUALIZACJA]

Opublikowano:
Autor:

Przewróciła się cysterna. Doszło do wycieku paliwa [AKTUALIZACJA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Cztery jednostki straży pożarnej działają w miejscowości Nowe Draganie (gmina Stara Biała), gdzie przewróciła się cysterna przewożąca paliwo. Droga w tym rejonie jest całkowicie zablokowana. Według ustaleń policji kierowca cysterny chciał uniknąć zderzenia z osobówką.

Cztery jednostki straży pożarnej działają w miejscowości Nowe Draganie (gmina Stara Biała), gdzie przewróciła się cysterna przewożąca paliwo. Droga w tym rejonie jest całkowicie zablokowana. Według ustaleń policji kierowca cysterny chciał uniknąć zderzenia z osobówką. 

- O godz. 5 rano przewróciła się cysterna przewożąca paliwo - wyjaśnia Edward Mysera, rzecznik Państwowej Straży Pożarnej. - Cysterna miała podczepioną przyczepę, która przewoziła olej napędowy. Prowadzimy działania polegające na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Do gruntu przeniknęło od pół do 1 tony paliwa. Przepompowujemy także załadunek do drugiej cysterny. W działaniach udział bierze bierze grupa chemiczna PSP, jednostki PSP, OSP i ZSP. Na miejscu działają łącznie cztery jednostki straży.

Droga Płock -Proboszczewice jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia potrwają do godz. 10.

- Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, po rozmowie z kierowcą cysterny, że zjechał on do krawędzi jezdni, aby uniknąć zderzenia z samochodem osobowym, który w pewnym momencie wyjechał mu na drogę - poinformował Krzysztof Piasek, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Płocku - Wykonując ten manewr wjechał na pobocze, co spowodowało wywrócenie cysterny - dodał. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE