Reklama

Przekroczono już 7 mln zł! Brak 2,5 mln, kolejny piknik

Opublikowano:
Autor:

Przekroczono już 7 mln zł! Brak 2,5 mln, kolejny piknik - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Maleńka, ośmiomiesięczna Zosia cierpi na rdzeniowy zanik mięśni typu 1. Leczenie w USA kosztuje ok. 10 mln zł, ludzie dobrej woli zbierają pieniądze na ten cel. Już w niedzielę 27 września zaplanowano piknik charytatywny na terenie ogrodu Kościoła Starokatolickiego Mariawitów w Płocku.

Maleńka, ośmiomiesięczna Zosia cierpi na rdzeniowy zanik mięśni typu 1. Leczenie w USA kosztuje ok. 10 mln zł, ludzie dobrej woli zbierają pieniądze na ten cel. Już w niedzielę 27 września zaplanowano piknik charytatywny na terenie ogrodu Kościoła Starokatolickiego Mariawitów w Płocku.

W sobotę wieczorem na koncie Zosi na siepomaga.pl było już nieco ponad 7 mln zł. Kwota kosmiczna, ale potrzebne jest jeszcze nieco ponad 2,5 mln zł... Pomóc chce wiele ludzi, m.in. w niedzielę 27 września w Płocku odbędzie się kolejna impreza charytatywna.

Przygotowali ją Hufiec ZHP Płock im. Obrońców Płocka 1920 roku, Kościół Starokatolicki Mariawitów w RP i Agencja Impuls. Początek - o godz. 13.

W programie przewidziane jest wiele atrakcji: występ zespołów: Owce (godz. 18), Klisze (19),  Czas Na Nas (20),  także pokaz tańca Stowarzyszenia Uniwersytetu Trzeciego Wieku i występ solowy płockich wokalistek. Zapraszamy!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE