Reklama

Przejazd ulicą znów będzie możliwy. Uwaga! Prace budowlane jeszcze się nie zakończyły

Opublikowano:
Autor:

Przejazd ulicą znów będzie możliwy. Uwaga! Prace budowlane jeszcze się nie zakończyły - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Płocki Ratusz powiadomił, że od piątku, 24 stycznia zostanie udostępniony dla ruchu zamknięty odcinek ul. Grabówka od skrzyżowania z ul. ks. Niedzielaka do skrzyżowania z ul. Gościniec. Otwarcie zaplanowano przed popołudniowym szczytem komunikacyjnym.

Płocki Ratusz powiadomił, że od piątku, 24 stycznia zostanie udostępniony dla ruchu odcinek ul. Grabówka od skrzyżowania z ul. ks. Niedzielaka do skrzyżowania z ul. Gościniec. Otwarcie zaplanowano przed popołudniowym szczytem komunikacyjnym.

W piątek ruch po przebudowywanym odcinku ul. Grabówka będzie możliwy zarówno dla pojazdów, jak i dla pieszych.

– Na jezdni wybudowano spodnie warstwy nawierzchni bitumicznej, natomiast ostatnia, ścieralna warstwa asfaltu i oznakowanie poziome drogowcy wykonają wiosną – uprzedza Konrad Kozłowski z Referatu Informacji Miejskiej w Urzędzie Miasta Płocka. – Tarcza skrzyżowania zostanie sfrezowana. Do dyspozycji pieszych będzie nowy, wybudowany w ramach inwestycji chodnik. Trwa jeszcze budowa drogi rowerowej na odcinku od ul. księdza Niedzielaka do ul. Zarzecznej oraz kładki dla rowerów nad rzeką Rosicą oraz oświetlenia ulicznego.

Jednocześnie w urzędzie zwracają uwagę, że termin zakończenia inwestycji przypada 30 czerwca 2020 r., dlatego przejezdny odcinek przebudowywanej drogi wciąż pozostaje placem budowy. – Apelujemy o zachowanie ostrożności i stosowanie się do czasowej organizacji ruchu. W pasie drogowym wciąż będą pracować ludzie i sprzęt budowlany – dodaje Kozłowski.

Fot. UMP

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE