Reklama

Przejadą wielkimi pojazdami. Przestawcie auta

Opublikowano:
Autor:

Przejadą wielkimi pojazdami. Przestawcie auta - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Niedawno był już organizowany przejazd większych pojazdów na teren Orlenu. Ratusz zapowiada kolejny, dlatego kierowcy ponownie są proszeni o zabranie swoich samochodów.

Niedawno był już organizowany przejazd większych pojazdów na teren Orlenu. Ratusz zapowiada kolejny, dlatego kierowcy ponownie są proszeni o zabranie swoich samochodów.

Tym razem przejazd zaplanowano 28 lutego. Kierowcy powinni przestawić własne pojazdy. Urzędnicy z płockiego Ratusza proszą o nieparkowanie w zatokach postojowych przy ulicach: Targowa – Gwardii Ludowej – Łukasiewicza – Długa w godzinach od 22.00 do 5.00. Szczególnie dotyczy to kierowców korzystających z zatoczek parkingowych od strony ogródków działkowych na ul. Gwardii Ludowej, gdzie nastąpi zmiana organizacji ruchu.

- Organizator przejazdu nienormatywnego poinformuje dodatkowo kierowców o konieczności uprzątnięcia pojazdów z trasy przejazdu oraz wprowadzi czasową organizację ruchu – dodaje Konrad Kozłowski z zespołu prasowego Ratusza. - Uwaga! Niezastosowanie się do czasowej organizacji ruchu i poleceń służb będzie skutkowało odholowaniem pojazdu na koszt właściciela w dniu 28 lutego 2017 r.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE