Reklama

Przedszkole i filia MDK oficjalnie otwarte

Opublikowano:
Autor:

Przedszkole i filia MDK oficjalnie otwarte - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Maluchy uczęszczają do nowego przedszkola w Imielnicy już od września, ale dopiero dziś uroczyście otwarto placówkę, w której mieści się również filia Młodzieżowego Domu Kultury.

Maluchy uczęszczają do nowego przedszkola w Imielnicy już od września, ale dopiero dziś uroczyście otwarto placówkę, w której mieści się również filia Młodzieżowego Domu Kultury.

 Miejskie Przedszkole nr 34 i filia MDK-u zajęły nowo wybudowane przedszkole przy Harcerskiej. Budynek był gotowy już pod koniec wakacji i od września ruszyły zajęcia. Z oficjalnym otwarciem czekano jednak aż do dziś - wystrojone maluchy dały popis swych umiejętności przed oficjelami, którzy tłumnie stawili się w nowym budynku. Występy podziwiali m.in. prezydent Płocka Andrzej Nowakowski, posłanka Elżbieta Gapińska, szefowa MDK Litosława Koper, a także radni Małgorzata Struzik, Wojciech Hetkowski i Marek Krzysztofiak. Jako że przedszkole jest placówką o profilu sportowym, maluchy zaprezentowały pokaz karate i zumby, wystąpiły także małe cheerleaderki.

Jak już pisaliśmy, nowa placówka utrzymana jest w jaskrawych barwach. Wygląda jak zestawienie kilku kolorowych brył różnej wielkości. Przedszkole jest dwukondygnacyjne, natomiast siedziba filii MDK - jednokondygnacyjna, z oddzielnym wejściem od strony przedłużenia ul. Kątowej. W obu placówkach są sale, szatnie i łazienki, a w przedszkolu - również gabinety terapii logopedycznej, pedagogicznej i psychologicznej. Na zewnątrz są trzy place zabaw, boisko i niewielki parking. Całość pochłonęła ponad 6 mln zł.

Fot. UMP, Portal Płock

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE