Reklama

Przedszkole doczeka się placu zabaw. Ogłoszono przetarg

Opublikowano:
Autor:

Przedszkole doczeka się placu zabaw. Ogłoszono przetarg - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W kwietniu, po interwencji urzędników, plac zabaw przy przedszkolu opustoszał. Niebezpieczne zabawki zniknęły, ale już niedługo ich miejsce zajmą nowe.

W kwietniu, po interwencji urzędników, plac zabaw przy przedszkolu opustoszał. Niebezpieczne zabawki zniknęły, ale już niedługo ich miejsce zajmą nowe. 

Maluchy z Miejskiego Przedszkola nr 10 mają pecha. W kwietniu, po interwencji sanepidu, zabawki zniknęły z placu zabaw. Powód? Stwarzały niebezpieczeństwo dla bawiących się tam dzieci. 

[ZT]15012[/ZT]

Urzędnicy szacowali, że potrzebne 250 tysięcy złotych uda się wygospodarować z budżetu miasta. Z pomocą musiał jednak przyjść budżet obywatelski. Projekt budowy placu zabaw otrzymał 175 głosów, a to wystarczyło, by znaleźć się na liście projektów przeznaczonych do realizacji. 

Prace będą trwały od kwietnia do końca lipca tego roku. Nawierzchnia zostanie wybudowana z poliuretanu, pojawią się też oczywiście nowoczesne i bezpieczne zabawki. Będzie ich kilkanaście, a wśród nich m.in. zjeżdżalnia, bujak sprężynowy "samochód", kółko i krzyżyk, linarium czy karuzela czteroramienna. Szacunkowy koszt inwestycji to 290 tys. złotych. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE