Reklama

Przedświąteczny ruch. Wypadki i stłuczki

Opublikowano:
Autor:

Przedświąteczny ruch. Wypadki i stłuczki - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dwa wypadki, mnóstwo kolizji, pijani kierowcy – to bilans weekendu na drogach w Płocku i powiecie. Kierowcy powinni być bardziej ostrożni - na ulicach bywa ślisko, a w dodatku z powodu zbliżających się świąt panuje wzmożony ruch.

Dwa wypadki, mnóstwo kolizji, pijani kierowcy – to bilans weekendu na drogach w Płocku i powiecie. Kierowcy powinni być bardziej ostrożni - na ulicach bywa ślisko, a w dodatku z powodu zbliżających się świąt panuje wzmożony ruch.

Poza piątkowym wypadkiem na krajowej 60 niedaleko Ciachcina w gminie Bielsk, o którym już pisaliśmy, w weekend doszło do jeszcze jednego poważnego zdarzenia drogowego i mnóstwa kolizji. Jak poinformował Jarosław Ostrowski z płockiej komendy, w sobotę 29-letni płocczanin stracił panowanie nad motorowerem na śliskiej nawierzchni i uderzył w ogrodzenie posesji przy Borowickiej w Płocku. Mężczyzna trafił do szpitala.

Nie brakowało też mniej groźnych zdarzeń – policjanci odnotowali aż 25 kolizji (15 w Płocku i 10 w powiecie). Niestety, znalazło się też aż dziewięciu pijanych kierowców (dwóch w Płocku i siedmiu w powiecie).

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE