Reklama

Prowadzisz handel na Wyspach? Zadbaj o odpowiednie ubezpieczenie!

Opublikowano:
Autor:

Prowadzisz handel na Wyspach? Zadbaj o odpowiednie ubezpieczenie! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Działalność handlowa w Wielkiej Brytanii dla wielu kierowców oznacza konieczność wyszukania ubezpieczenia specjalistycznego. W ten sposób można zredukować przykre konsekwencje nieprzewidzianych wydarzeń.

Działalność handlowa w Wielkiej Brytanii dla wielu kierowców oznacza konieczność wyszukania ubezpieczenia specjalistycznego. W ten sposób można zredukować przykre konsekwencje nieprzewidzianych wydarzeń.

Dotyczy to przedstawicieli tych branż, które wiążą się codziennym użytkowaniem samochodów – ponoszą oni bowiem odpowiedzialność za swoje pojazdy. Wymienić tu można zarówno kurierów, jak i sprzedawców w salonach czy mechaników. Właśnie dla nich stworzono ubezpieczenia typu Traders Insurance.

Dla kogo?

Przede wszystkim warto rozważyć ubezpieczenie tego typu, jeśli prowadzi się warsztat samochodowy. Rozwiązanie to może być korzystne także dla firm zajmujących się sprzedażą samochodów. Do grupy docelowej należą również floty taksówkowe czy firmy kurierskie, których pojazdy również znajdują się w grupie wysokiego ryzyka.

Polisy wykupywać można zarówno odgórnie dla przedsiębiorstwa, jak i dla indywidualnego pracownika. Zainteresować się tym mogą na przykład wspomniani kierowcy taksówek, którzy chcą samodzielnie zabezpieczyć obsługiwany pojazd. Taką usługę oferuje między innymi firma Insurance Factory. Szczegóły można poznać pod adresem https://www.insurancefactory.co.uk/motortrade-insurance.

Zasięg polisy

Polisa ubezpieczeniowa może zapewniać bezpieczeństwo całym firmom – nie tylko kierownictwu, ale i wszystkim pracownikom. Zakres obowiązywania polisy ustala się na drodze negocjacji z towarzystwem ubezpieczeniowym. Istnieje na przykład ochrona przed tak zwanym ryzykiem drogowym, przydatna wtedy, gdy pojazd musi poruszać się po zatłoczonych drogach, gdzie nietrudno o stłuczki czy otarcia. Innym rodzajem polisy jest ubezpieczenie gwarantujące pokrycie kosztów na wypadek ataku hakerskiego – skorzystać z niej powinny te firmy, które w swoich flotach używają nowoczesnych modeli samochodów, naszpikowanych elektroniką.

Tego typu rozwiązania na razie nie są niestety powszechne w Polsce. Ze względu na stopień zapewnianego bezpieczeństwa mogłyby być jednak pożądanym ułatwieniem dla przedsiębiorców w naszym kraju.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE