Reklama

Proponują wyzwanie! Stwórz maskotkę dla centrum handlowego

Opublikowano:
Autor:

Proponują wyzwanie! Stwórz maskotkę dla centrum handlowego - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Pluszaki wywołują miłe skojarzenia, symbolizują dzieciństwo. Lubią je jednak nie tylko dzieci. Czasem dorośli lubią mieć w domu pluszaka chociażby w charakterze poduszki albo takiego, który jest prezentem od kogoś wyjątkowego w naszym życiu. Atrium Mosty chce mieć przytulankę, która będzie się właśnie z tym miejscem ciepło kojarzyć. Ogłoszono konkurs z nagrodami. Młodzi projektanci zabawek poszukiwani!

Pluszaki wywołują miłe skojarzenia, symbolizują dzieciństwo. Lubią je jednak nie tylko dzieci. Czasem dorośli lubią mieć w domu pluszaka chociażby w charakterze poduszki albo takiego, który jest prezentem od kogoś wyjątkowego w naszym życiu. Atrium Mosty chce mieć przytulankę, która będzie się właśnie z tym miejscem ciepło kojarzyć. Ogłoszono konkurs z nagrodami. Młodzi projektanci zabawek poszukiwani!

Atrium Mosty zaprasza mieszkańców Płocka i okolic w wieku od 7 do 14 lat do udziału w wielkim konkursie „Ożywiamy fantazję” na stworzenie projektu oryginalnej maskotki dla płockiego centrum handlowego. Zaproszenia do udziału w wydarzeniu otrzymały również wszystkie płockie szkoły podstawowe. Zadaniem konkursowym będzie wyobrażenie sobie takiej maskotki i przedstawienie swojego pomysłu w formie pracy plastycznej, opowiedzenie historii pluszaka. Mali artyści mogą wykonać projekt w domu, podczas wyznaczonych lekcji lub w specjalnej strefie w centrum.

Samodzielnie wykonane prace plastyczne przedstawiające pluszaki i ich wyjątkowe historie należy wysłać pocztą lub przynieść bezpośrednio do Atrium Mosty. Na uczestników czekać będzie specjalna strefa konkursowa, gdzie będzie można nie tylko osobiście wrzucić wcześniej przygotowaną pracę do urny, ale również stworzyć ją od podstaw. Kreatywna zabawa potrwa do 22 września. Z dostarczonych prac jury wybierze 20 maskotek i ich historie. Dodatkowo mieszkańcy Płocka będą mogli na Facebooku centrum wskazać, która praca podoba im się najbardziej i pomóc w wyborze tych wyróżnionych. Oficjalne ogłoszenie wyników odbędzie się 25 października. Główną nagrodą w konkursie „Ożywiamy fantazję” jest bon do sklepu Smyk o wartości 1000 zł. Zwycięska praca zostanie również odszyta, stając się oficjalną maskotką Atrium Mosty. Przytulankę będzie można wygrać w kolejnych konkursach i akcjach przeprowadzanych przez płockie centrum.

– Chcemy, aby to najmłodsi mieszkańcy Płocka sami wymyślili maskotkę, która będzie im towarzyszyć podczas wizyt w naszym centrum. Kreacja nowej postaci i wymyślanie jej historii wspaniale rozwija wyobraźnię, a przy tym dostarcza masę frajdy i pozytywnych wrażeń. A dodatkowo w konkursie można zdobyć fantastyczne nagrody! – zaprasza Magdalena Chęcielewska, dyrektor Atrium Mosty.

Więcej szczegółów na temat konkursu oraz regulamin można znaleźć na stronie: www.atrium-mosty.pl.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE