Reklama

Problem z rachunkami za prąd? Piszcie do nas!

Opublikowano:
Autor:

Problem z rachunkami za prąd? Piszcie do nas! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zbyt wysokie rachunki, brak faktur, przewrócone słupy energetyczne. Na łamach naszego Portalu wielokrotnie opisywaliśmy podobne problemy, z jakimi stykają się nasi czytelnicy. Teraz będziemy mogli pomóc w ich rozwiązaniu.

Zbyt wysokie rachunki, brak faktur, przewrócone słupy energetyczne. Na łamach naszego Portalu wielokrotnie opisywaliśmy podobne problemy, z jakimi stykają się nasi czytelnicy. Teraz będziemy mogli pomóc w ich rozwiązaniu.

"Energa" stara się wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i organizuje specjalne dyżury w redakcjach. W Płocku operator zwrócił się właśnie do nas. Na czym będzie polegać akcja? 

Już w najbliższą środę 19 lipca w redakcji Portalu Płock stawi trzech pracowników "Energi", którzy chętnie odpowiedzą na pytania naszych czytelników. Jeśli macie problemy z brakiem faktur czy zbyt wysokim rachunkiem za prąd, przesyłajcie swoje pytania na adres: [email protected], w temacie wpisując "ENERGA". Pamiętajcie, że im więcej informacji zamieścicie w mailu, tym większa szansa na rozwiązanie sprawy.

Wszystkie pytania zadamy w środę w siedzibie naszej redakcji. Odpowiedzi szukajcie na naszym Portalu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE