Reklama

Problem z rachunkami za prąd? Jutro czekamy na Wasze telefony!

Opublikowano:
Autor:

Problem z rachunkami za prąd? Jutro czekamy na Wasze telefony! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Już jutro przez półtorej godziny pracownicy Energi będą pełnili dyżur w redakcji Portalu Płock. Zadamy im pytania, które przez kilka ostatnich dni przesyłaliście mailowo, ale będzie też możliwość kontaktu telefonicznego.

Już jutro przez półtorej godziny pracownicy Energi będą pełnili dyżur w redakcji Portalu Płock. Zadamy im pytania, które przez kilka ostatnich dni przesyłaliście mailowo, ale będzie też możliwość kontaktu telefonicznego. 

Jak informowaliśmy pod koniec ubiegłego tygodnia, w środę w godzinach 12:30-14:00 w redakcji Portalu Płock pojawią się pracownicy Energi. Prosiliśmy Was o przysyłanie na adres mailowy m.wisniewski@portalplock.pl pytań do operatora (w temacie proszę wpisać "ENERGA"). Już jutro postawimy przedstawicieli koncernu w ogniu pytań mailowych, na które wciąż czekamy. Do tej pory dostaliśmy kilkanaście zgłoszeń, dotyczących przede wszystkim braku faktur lub błędnie wystawionych rachunków.

Ale to nie wszystko! W godzinach dyżuru możecie dzwonić na nasze numery telefonu. Zapewniamy, że słuchawkę podniosą pracownicy Energi. Tak więc dzwońcie jutro w godzinach 12:30-14:00 na numery telefonu 515 690 011 lub 24 266 60 00. W miarę możliwości postaramy się wyjaśnić jak najwięcej spraw. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE