Reklama

Prezydent do prezesa Orlenu: Oby to nie były populistyczne obietnice wyborcze

Opublikowano:
Autor:

Prezydent do prezesa Orlenu: Oby to nie były populistyczne obietnice wyborcze - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości - Mam nadzieję, że zapewnienia mojej kontrkandydatki na fotel prezydenta miasta o Pana deklaracji dotyczącej współpracy PKN Orlen przy realizacji tego projektu nie były tylko populistycznymi obietnicami wyborczymi - napisał Andrzej Nowakowski w liście do Daniela Obajtka. Zamieścił także listę pytań do niego, jednocześnie zapraszając na spotkanie i "do konkretnych rozmów".

- Mam nadzieję, że zapewnienia mojej kontrkandydatki na fotel prezydenta miasta o Pana deklaracji dotyczącej współpracy PKN Orlen przy realizacji tego projektu nie były tylko populistycznymi obietnicami wyborczymi - napisał Andrzej Nowakowski w liście do Daniela Obajtka. Zamieścił także listę pytań do niego, jednocześnie zapraszając na spotkanie i "do konkretnych rozmów".

List stanowi reperkusję dyskusji, która toczyła się podczas ostatniej sesji Rady Miasta Płocka. Poruszono temat sytuacji finansowej PZOZ i Miejskiego Szpitala św. Trójcy. Wówczas do mównicy podszedł radny Artur Jaroszewski, który upomniał się o odpowiedzi na pytania, które wcześniej zawarł w swojej interpelacji.

[ZT]21942[/ZT]

Nawiązał również do obietnicy powstania płockiego centrum onkologicznego, zarazem pytając prezydenta czy uzyskał w tym temacie jakąś informację z koncernu. Andrzej Nowakowski odparł, że nie ma takiej odpowiedzi, obiecał natomiast załączyć interpelację radnego do ponownego listu zaadresowanego do prezesa PKN Orlen, Daniela Obajtka. We wtorek pismo prezydenta przysłano do lokalnych mediów, trafi również do radnego Artura Jaroszewskiego, OM NSZZ Solidarność PKN Orlen, Międzyzakładowego Związku Zawodowego Pracowników Ruchu Ciągłego w Grupie Kapitałowej PKN Orlen, Międzyzakładowego Związku Branżowego w Grupie Kapitałowej PKN Orlen. Zawiera pytania m.in. o to, czy z usług centrum korzystaliby wyłącznie płocczanie, na jaką kwotę można liczyć, kto finansowałby działalność placówki i jaki jest pomysł na pozyskanie specjalistów. Prezydent Płocka proponuje prezesowi koncernu spotkanie, aby omówić możliwość powstania placówki, która "w znaczący sposób może wpłynąć na poprawę bezpieczeństwa zdrowotnego płocczan".

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE