Reklama

Pracował w ministerstwie. Zacznie pracę w Orlenie

Opublikowano:
Autor:

Pracował w ministerstwie. Zacznie pracę w Orlenie  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jakiś czas temu informowaliśmy, że wśród pracowników Orlenu nie będzie już byłego posła i rzecznika Prawa i Sprawiedliwości, Marcina Mastalerka. Już wiadomo, kto go zastąpi.

Jakiś czas temu informowaliśmy, że wśród pracowników Orlenu nie będzie już byłego posła i rzecznika Prawa i Sprawiedliwości, Marcina Mastalerka. Już wiadomo, kto go zastąpi.

Kto teraz będzie odpowiedzialny za komunikację korporacyjną w Orlenie? Pełniącym obowiązki dyrektora wykonawczego został były rzecznik prasowy (był nim od marca 2016 roku, po czym zastąpił go na tym stanowisku od 7 listopada 2016 roku Łukasz Świerżewski) i dyrektor departamentu komunikacji i promocji resortu prasowego Ministerstwa Finansów, Waldemar Grzegorczyk. Grzegorczyk pełnił już w swojej zawodowej karierze funkcję rzecznika prasowego Ciech S.A. i ZUS, pracował także jako dziennikarz w „Rzeczpospolitej” i „Gazecie Prawnej”. To on zastąpi Marcina Mastalerka, który zamierza przejść do sektora prywatnego.

[ZT]16463[/ZT]

Grzegorczyk miałby odpowiadać za komunikację zewnętrzną i wewnętrzną w koncernie. Będą mu podlegały takie działy, jak biuro komunikacji korporacyjnej (czyli biuro prasowe, zespół działań wizerunkowych, zespół kultury i mediów korporacyjnych), zespół ds. realizacji ze społecznościami lokalnymi, zespół ds. wsparcia komunikacji w grupie kapitałowej. 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE