Reklama

PPPT zaprasza na szkolenie!

Opublikowano:
Autor:

PPPT zaprasza na szkolenie! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Już 6 lutego 2020 r. w siedzibie Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego S.A. odbędzie się szkolenie - „Jak sprzedawać za granicę przez internet - z małą pomocą od Google”.

Już 6 lutego 2020 r. w siedzibie Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego S.A. odbędzie się szkolenie - „Jak sprzedawać za granicę przez internet - z małą pomocą od Google”.

Podczas warsztatów pokażemy, jak za pomocą bezpłatnych narzędzi dostępnych dla każdego rozpocząć lub usprawnić ekspansję np.  swojej firmy. Udział w szkoleniu pozwoli jego uczestnikom odpowiedzieć na pytania:

  • czy moja firma jest gotowa do ekspansji zagranicznej?
  • w jaki sposób ocenić potencjał rynków zagranicznych?
  • jakie oczekiwania mają klienci na interesujących mnie rynkach?
  • o czym trzeba pamiętać przy wejściu na nowe rynki?

Warsztaty poprowadzi Pani Bogusia Jarzębowska, która od 2017 roku doradza firmom jak być widocznym w sieci. Podczas indywidualnych konsultacji oraz szkoleń dostarcza przedsiębiorcom wiedzę o tym jak skutecznie rozpocząć lub rozwijać obecność firmy na rynku polskim i na rynkach zagranicznych.

Natomiast dzień później, czyli 7 lutego 2020 r. PRZEDSIĘBIORCY będą mieli możliwość skorzystania z indywidualnych, bezpłatnych konsultacji z doradcą Google Internetowych Rewolucji w eksporcie. Podczas konsultacji każdy przedsiębiorca będzie miał możliwość przejścia przez listę kroków, które pomogą w podjęciu decyzji eksportowych. Doradca pomoże także w przygotowaniu planu wejścia firmy na nowe rynki zagraniczne.

Zapisy na konsultacje: [email protected] lub [email protected] , tel:24 364 45 30

Serdecznie zapraszamy!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE