Reklama

PPP-T ma nowego prezesa z miejskiej spółki

Opublikowano:
Autor:

PPP-T ma nowego prezesa z miejskiej spółki - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kolejne niespodzianki kadrowe, zaraz po informacji o zmianie na stanowisku skarbnika miasta, wiążą się z Płockim Parkiem Przemysłowo-Technologicznym oraz spółką Rynex. Wiadomo już, że prezesa parku Michała Luczewskiego zastąpił Zbigniew Bednarski.

Kolejne niespodzianki kadrowe, zaraz po informacji o zmianie na stanowisku skarbnika miasta, wiążą się z Płockim Parkiem Przemysłowo-Technologicznym oraz spółką Rynex. Wiadomo już, że prezesa parku Michała Luczewskiego zastąpił Zbigniew Bednarski.

Zmiany już widnieją zarówno na stronie internetowej PPP-T, jak i w Biuletynie Informacji Publicznej płockiego Ratusza. – Michał Luczewski zrezygnował z funkcji prezesa zarządu z przyczyn osobistych – informuje nas Hubert Woźniak z zespołu medialnego urzędu miasta. – Michał Luczewski bardzo dobrze wywiązywał się ze swoich obowiązków. Park pod jego sterami rozkwitał – dodaje. Nie widzi niczego dziwnego w sposobie, w jaki media dowiadują się o roszadach kadrowych. Zabrakło jakiegokolwiek komunikatu. Po prostu zmieniono nazwiska na stronach internetowych.

Na miejsce Michała Luczewskiego wyznaczono Zbigniewa Bednarskiego, który jak dotąd pełnił funkcję wiceprezesa w Ryneksie. Nowy prezes PPP-T miał rozgościć się w nowym biurze w poniedziałek, 23 marca. Kto w tym czasie zastąpi Bednarskiego w miejskiej spółce? Na razie szykuje się wakat, ale jak zaznacza Hubert Woźniak, raczej bardzo krótki.

Michał Luczewski był prezesem PPP-T od października 2013 roku. Wcześniej zawodowo zajmował się pozyskiwaniem środków z funduszy strukturalnych, w tym w płockim Ratuszu.

Czytaj też:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE