Reklama

Pożyczki online - którą ofertę wybrać?

Opublikowano:
Autor:

Pożyczki online  - którą ofertę wybrać? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Internetowe pożyczki pozabankowe stale zyskują na popularności. Coraz więcej osób potrzebujących niewielkiej kwoty wybiera instytucje, które nie wymagają od nich dostarczenia stosu dokumentów, koniecznych w przypadku wnioskowania o bankowy kredyt gotówkowy. Zasada rynkowa „jest popyt, jest podaż” sprawdza się doskonale.

pozabankowe stale zyskują na popularności. Coraz więcej osób potrzebujących niewielkiej kwoty wybiera instytucje, które nie wymagają od nich dostarczenia stosu dokumentów, koniecznych w przypadku wnioskowania o bankowy kredyt gotówkowy. Zasada rynkowa „jest popyt, jest podaż” sprawdza się doskonale.

Im większe zainteresowanie ze strony konsumentów tym więcej nowych graczy w sektorze firm pożyczkowych. Zanim jednak zdecydujemy się na pożyczkę warto zapoznać się oraz porównać oferty kilku instytucji finansowych, z usług których chcielibyśmy skorzystać.

Chwilówki na raty

Wybór oferty powinniśmy zacząć od sprecyzowania kwoty, która jest nam potrzebna. Warto także zastanowić się nad okresem na jaki chcemy wziąć pożyczkę, czy uda nam się spłacić ją w miesiąc, czy potrzebujemy na to więcej czasu. W ostatnim czasie firmy udzielające krótkoterminowych pożyczek wprowadziły dłuższy okres zwrotu pożyczonych środków. Obecnie w niektórych instytucjach pozabankowych, oferujących pierwszą pożyczkę za darmo na spłatę zobowiązania mamy aż 60 dni. Taką ofertę znajdziemy np. w Vivusie. Promocja skierowana do nowych klientów umożliwia spłatę połowy pożyczonej kwoty w ciągu pierwszych 30 dni, po czym okres spłaty pozostałej części zobowiązania może zostać wydłużony o kolejne 30 dni. z kolei od dawna praktykuje udzielanie chwilówek na 60 dni, a koszt pierwszej pożyczki to jedynie 10 zł. Krótkoterminowe pożyczki są tanim sposobem zdobycia potrzebnych środków w ciągu zaledwie paru minut.

Ranking pożyczek online

Szukając odpowiedniej oferty pożyczkowej powinniśmy sprawdzić bieżące promocje proponowane przez instytucje pozabankowe. Warto również spojrzeć na aktualne rankingi chwilówek online, czy rankingi pożyczek ratalnych. Dzięki temu poznamy eksperckie opinie o firmie, w której zamierzamy wziąć pożyczkę. Wiele firm z sektora pozabankowego przywiązuje dużą wagę do jakości obsługi klienta. Działając uczciwie przestrzegają zasad etycznych, czego dowodem są liczne wyróżnienia, którymi firmy chwalą się na swoich stronach. W dobie internetu niezwykle łatwo można sprawdzić w jaki sposób firma, której oferta odpowiada nam najbardziej odznacza się na tle konkurencji.

Potrzebując dodatkowego zastrzyku gotówki nie zapominajmy o racjonalnym podejmowaniu decyzji. Działanie impulsywne pod wpływem reklamy może okazać się dla nas najmniej korzystnym spośród dostępnych rozwiązań. Weryfikujmy firmy pożyczkowe oraz przeglądajmy aktualne rankingi tworzone przez specjalistów finansowych.

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE