Reklama

Pożyczki dla biznesu. Łatwiej niż kiedykolwiek

Opublikowano:
Autor:

Pożyczki dla biznesu. Łatwiej niż kiedykolwiek - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Działają na rynku pożyczek już od szesnastu lat. Ich klienci to zarówno mali przedsiębiorcy, jak i wielkie firmy z całej Polski! Pracownicy firmy Janvest S.A. zgodnie przyznają : są od tego, aby pomagać! Ich pożyczki wiele firm uratowało od plajty czy bankructwa.

Działają na rynku pożyczek już od szesnastu lat. Ich klienci to zarówno mali i średni przedsiębiorcy z całej Polski! Pracownicy firmy Janvest S.A. zgodnie przyznają : są od tego, aby pomagać! Dzięki ich pożyczkom wiele firm rozwinęło firmę i wzmocniło biznes, niektórych uratowało od plajty czy bankructwa.

Janvest S.A. to jedna z czołowych firm w branży pożyczkowej, działających na terenie całej Polski. Jej pracownicy obsługują wielu klientów w m.in. Łodzi, Warszawie czy Wrocławiu. Ich oferta jest elastyczna. Dostosowana do indywidualnych możliwości. Każdy może wynegocjować ofertę skrojoną na miarę swoich potrzeb.

W bankach, aby przedsiębiorca otrzymał kredyt, musi prowadzić biznes minimum rok. U nas nie ma takiego wymogu. Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości. Nie sprawdzamy Krajowego Rejestru Dłużników - przyznaje Karolina Gzubicka z Janvest S.A. - W ubiegłym roku jeden z klientów wziąć pożyczkę na remont  pensjonatu, jaki prowadził. Dzisiaj inwestuje dalej - buduje basen! To my mu wtedy pomogliśmy!

Pożyczki udzielane są pod zastaw: mieszkań, domów lub lokali użytkowych. Muszą one mieścić się w miejscowościach, które mają minimum 40 tys. mieszkańców. Nie akceptowane są gospodarstwa rolne i działki.

Czymś, co wyróżnia Janvest na tle konkurencji jest możliwość uzgodnienia dogodnej raty. 

- To nowość na rynku. Jesteśmy otwarci na negocjacje. Nie pobieramy żadnej opłaty przygotowawczej. Niektóre firmy w branży doliczają ją do kosztów, my tego nie robimy - wyjaśnia Paulina Tomczewska z Janvest S.A.

Pracowników spółki wyróżnia także szybkość działania i to, że dbają o dobro swoich klientów.

- Zdarza się, że klient nie jest w stanie obsługiwać pożyczki ani jej spłacić. Wtedy regułą jest, że sam sprzedaje nieruchomość, która jest  zabezpieczeniem pożyczki. Janvest przyłącza się do sprzedaży, gdy klient nie zdołał sam sprzedać nieruchomości. Zajęcie to dla nas ostateczność - dodaje Gzubicka.

Firma może pochwalić się także konkurencyjnymi stawkami prowizji i rzeszą zadowolonych klientów, co potwierdza fakt, że wielu wraca do współpracy z Janvest S.A. Pracownicy Janvest S.A. są do państwa dyspozycji. Wszystkie pytania można przesyłać pocztą elektroniczną, pod adres: [email protected].

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE