Reklama

Poznaliśmy piątego kandydata na prezydenta Płocka

Opublikowano:
Autor:

Poznaliśmy piątego kandydata na prezydenta Płocka - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Znacie Wieśka? - Po dłuższych przemyśleniach z moją żoną i żółwiem Leonem postanowiłem zawalczyć o stołek prezydenta miasta - zdradza elektoratowi na Facebooku. - Moja partia polityczna LSDPOpeacePLIS-Zjednoczona Przyłbica jest nietuzinkową.

Znacie Wieśka? - Po dłuższych przemyśleniach z moją żoną i żółwiem Leonem postanowiłem zawalczyć o stołek prezydenta miasta - zdradza elektoratowi na Facebooku. - Moja partia polityczna LSDPOpeacePLIS-Zjednoczona Przyłbica jest nietuzinkową.

Piąty kandydat nazywa się Wiesiek Siemanko i postanowił dać się poznać płocczanom na Facebooku i poprzez plakaty na mieście, co wynika z podjęcia trudnej decyzji o kandydowaniu "na stołek prezydenta miasta". Jak podkreśla we wpisie w mediach społecznościowych, "wóz albo przewóz":

- Dużo rzeczy chcę zmienić i dużo rzeczy mi się podoba. Właśnie dlatego będę kandydował i zabiegał o wasz głos. Chcę zaspokoić potrzeby, które są wasze, a których nigdy beze mnie nie będziecie mogli zaspokoić. Musimy razem mieć na to wpływ. W jedności siła. Rzeczywiście żeby było rzeczywiście, a nie coś tam coś tam jak wiecznie obiecują moi rywale. Razem przystąpimy do działania. Razem zjednoczymy nasze potrzeby. Moja partia polityczna LSDPOpeacePLIS-Zjednoczona Przyłbica jest nietuzinkową. Dlatego proszę was o zaufanie i oddanie na nas swojego głosu. Serdecznie pozdrawiam Wiesiek Siemanko.

Co jeszcze zdradził na profilu na Facebooku? Urodził się w 1977 r., pochodzi z Warszawy, ale mieszka w Płocku, uczył się III LO w Gdyni, następnie w Szkole Wyższej im. Pawła Włodkowica. Jest żonaty. Pracuje w sklepie zajmującym się głównie sprzedażą artykułów spożywczych.

Widzieliśmy już jego pierwsze plakaty wyborcze z konkretami (zapewne "przypadkowa" zbieżność z konkretami Ludowców). Co na początek? - Darmowe Wi-Fi we wszystkich Tojtojach. Siedzisz sobie w darmowym kibelku z darmowym wifi. Francja elegancja. Jak nam dobrze pójdzie to założymy jeszcze oświetlenie - dopowiada kandydat, który zdążył już opublikować swoje zdjęcia w towarzystwie byłej premier Ewy Kopacz oraz obecnego prezydenta Stanów Zjednoczonych. Znaleźliśmy też inny plakat, na którym obiecuje, że jeśli zostanie prezydentem, "wszystkie weekendy będą słoneczne".

Jedni mają piosenki wyborcze i wierszyki, my mamy kandydata, który może nas jeszcze zaskoczyć :) Przypomnijmy, że w poprzednich wyborach startował już.... kot na prezydenta Płocka. Czy piąty (fikcyjny) kandydat zajrzy na debatę w Hotelu Herman, która rozpocznie się w środę w Hotelu Herman o godz. 17.00? Jutro się tego dowiemy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE