Reklama

Pożar w budynku przy Chemików. Wezwano kilka wozów strażackich

Opublikowano:
Autor:

Pożar w budynku przy Chemików. Wezwano kilka wozów strażackich - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości O pożarze powiadomił nas czytelnik, przysyłając zdjęcia. W akcji gaszenia pożaru we wtorek wzięły udział trzy jednostki należące do Państwowej Straży Pożarnej i trzy zastępy Zakładowej Straży Pożarnej Orlenu.

O pożarze powiadomił nas czytelnik, przysyłając zdjęcia. W akcji gaszenia pożaru we wtorek wzięły udział trzy jednostki należące do Państwowej Straży Pożarnej i trzy zastępy Zakładowej Straży Pożarnej Orlenu.

Nasz czytelnik akurat przejeżdżał tamtędy samochodem, kiedy zobaczył płomienie. - W środę mają ćwiczenia ratunkowo-gaśnicze na terenie Orlenu, a dzisiaj mieli prawdziwy pożar – później napisał do redakcji.

[ZT]15215[/ZT]

Skontaktowaliśmy się w tej sprawie z biurem prasowym Orlenu. Okazało się jednak, że nie chodziło o budynek należący do koncernu, chociaż faktycznie jednostki Zakładowej Straży Pożarnej Orlenu wsparły zastępy Państwowej Straży Pożarnej.

- Otrzymaliśmy zgłoszenie telefoniczne we wtorek około godz. 20.00 – mówi rzecznik straży pożarnej w Płocku, Edward Mysera. - Pożar wybuchł w jednym z pomieszczeń w budynku przy ul. Chemików 5. Akcja trwała przez około trzy godziny głównie dlatego, że w środku są zamontowane podwieszane sufity. Strażacy musieli sprawdzić, czy pożar się nie rozprzestrzenił. Ustalamy przyczynę zdarzenia. Nikomu nic się nie stało - uspokaja.

Fot. Czytelnik

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE