Reklama

Pożar rurociągu przy zbiorniku na terenie Orlenu

Opublikowano:
Autor:

Pożar rurociągu przy zbiorniku na terenie Orlenu  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości To na szczęście tylko scenariusz, wedle którego w najbliższą środę w zakładzie odbędą się ćwiczenia ratowniczo-gaśnicze. W związku z tym mieszkańcy mogą odczuć pewne niedogodności.

To na szczęście tylko scenariusz, wedle którego w najbliższą środę w zakładzie odbędą się ćwiczenia ratowniczo-gaśnicze. W związku z tym mieszkańcy mogą odczuć pewne niedogodności. 

Manewry rozpoczną się w środę 27 września o 9:30. Oprócz strażaków z Zakładowej Straży Pożarnej wezmą w nich udział jeszcze m.in. Wydziałowi Ratownicy Chemiczni, pracownicy Orlen Ochrony czy Centrum Medycznego. Ćwiczenia będą prowadzone przy Bloku Aromatów i instalacji Ekstrakcji Aromatów. Tam też przewidziane jest użycie syren głosowych i podawanie komunikatów. 

-  Manewry zostaną zrealizowane w oparciu o wybrane potencjalne scenariusze przewidziane w obowiązujących Planach Operacyjno-Ratowniczych dla Zakładu Produkcyjnego w Płocku - czytamy w komunikacie biura prasowego. - Tym razem założeniem taktycznym do ćwiczeń będzie pożar na rurociągu przy zbiorniku.

Podobne ćwiczenia odbywają się cyklicznie.  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE