Reklama

Pożar myjni na stacji Orlenu [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Pożar myjni na stacji Orlenu [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Prawie godzinę trwało gaszenie pożaru, który wybuchł obok stacji paliw przy Wyszogrodzkiej obok Galerii Wisła na Podolszycach Południe.

Prawie godzinę trwało gaszenie pożaru, który wybuchł obok stacji paliw przy Wyszogrodzkiej obok Galerii Wisła na Podolszycach Południe.

Do wybuchu pożaru doszło w czwartek wczesnym popołudniem w rejonie stacji benzynowej przy Wyszogrodzkiej 150 vis a vis Panoramy. Jak dowiedzieliśmy się od rzecznika płockiej straży pożarnej Edwarda Mysery, ze wstępnych ustaleń wynika, że zapaliła się rozdzielnia elektryczna na myjni samochodowej obok stacji.

Znad stacji unosiły się kłęby dymu, na miejsce wysłano trzy wozy strażackie. Zanim na miejscu pojawili się strażacy, pracownicy stacji próbowali sami ugasić płomienie za pomocą gaśnic. Przez prawie godzinę pożar gasiło 12 strażaków. 

Na szczęście nikomu nic się nie stało, w chwili gdy na myjni pojawiły się płomienie, pomieszczenie nie było użytkowane.

W tej chwili sytuacja jest już opanowana, trwa sprzątanie po pożarze. Do czasu przyjazdu specjalistów, którzy serwisują tego typu urządzenia i obiekty, stacja będzie wyłączona z użytkowania.

fot. czytelnik

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE