Reklama

Pożar budynku myjni koło Orlenu. Dwie osoby zostały ranne

Opublikowano:
Autor:

Pożar budynku myjni koło Orlenu. Dwie osoby zostały ranne - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dwie osoby trafiły do szpitala w wyniku pożaru, który wybuchł w środę ok. 14.40 w myjni cystern samochodowych przy Zglenickiego niedaleko kombinatu.

Trzy osoby trafiły do szpitala w wyniku pożaru, który wybuchł w środę ok. 14.40 w myjni cystern samochodowych przy Zglenickiego niedaleko kombinatu. 

O płomieniach w blaszanym budynku myjni powiadomili nas czytelnicy. Jak dowiedzieliśmy się od rzecznika płockiej straży pożarnej, pożar wybuchł w budynku myjni autocystern przy ulicy Zglenickiego 46. Nad budynkiem unosi się czarny dym.

- Zapaliła się pusta autocysterna, która akurat była myta po produkcie płynnym - relacjonuje Edward Mysera. - Dwóch pracowników myjni i kierowca autocysterny doznało obrażeń ciała i zostało zabranych do szpitala.

Ze wstępnych informacji wynika, że poszkodowani doznali oparzeń rąk, twarzy i górnych części ciała. 

Trwa gaszenie pożaru. W akcji gaśniczej bierze udział 25 strażaków i siedem samochodów strażackich Państwowej Straży Pożarnej i Zakładowej Straży Pożarnej PKN Orlen.  - Na razie jest za wcześnie, by mówić o przyczynach pożaru - mówi rzecznik straży.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE