Reklama

Powstanie centrum za ponad 3 mln zł

Opublikowano:
Autor:

Powstanie centrum za ponad 3 mln zł - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jeszcze w tym roku przy Lasockiego ma powstać Płockie Centrum Terapeutyczno-Rehabilitacyjne z m.in. grotą solną, wanną do masażu i komorą hiperbaryczną. Budowa pochłonie ponad 3 mln zł.

Jeszcze w tym roku przy Lasockiego ma powstać Płockie Centrum Terapeutyczno-Rehabilitacyjne z m.in. grotą solną, wanną do masażu i komorą hiperbaryczną. Budowa pochłonie ponad 3 mln zł.

Przypomnijmy: centrum, które jeszcze w tym roku ma powstać przy Lasockiego na terenie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 2, to jeden ze zwycięzców II budżetu obywatelskiego. Zgodnie z planami, przy ośrodku zostanie wybudowany dwukondygnacyjny budynek, w którym znajdą się m.in. sale do hydroterapii, kinezyterapii i integracji sensorycznej, a także grota solna, jednoosobowa, ważąca 110 kg komora hiperbaryczna, gabinety psychologa i pedagoga oraz magazyny.

Teraz Ratusz rozstrzygnął przetarg na budowę centrum. W szranki stanęło aż 18 oferentów z całej Polski. Proponowali ceny od 3 do ponad 5 mln zł.  Jednak pod uwagę brano nie tylko kryterium najniższej ceny, ale patrzono również na gwarancję. Najniższą kwotę, a równocześnie najdłuższą gwarancję  (72 miesiące) złożyła firma KBUD Krzysztof Łuksza z Prusic. Zainkasuje nieco ponad 3 mln złotych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE