Reklama

Reklama

Powołano nowego prezesa jednej ze spółek Orlenu

Opublikowano: 29 listopada 2016 06:08
Autor:

Powołano nowego prezesa jednej ze spółek Orlenu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Rada nadzorcza spółki Orlen Laboratorium powołała Marka Witkowskiego na prezesa zarządu. Zastąpił on dotychczasowego szefa spółki - Jacka Rosiaka.

Reklama

Rada nadzorcza spółki Orlen Laboratorium powołała Marka Witkowskiego na prezesa zarządu. Zastąpił on dotychczasowego szefa spółki - Jacka Rosiaka. 

Listopad przyniósł ważne zmiany w funkcjonowaniu spółki Orlen Laboratorium - Jacka Rosiaka, który szefował spółce od marca 2014 r., zastąpił Marek Witkowski. Nie zmieniła się za to liczba osób tworzących zarząd - wciąż jest dwuosobowy i nadal członkiem zarządu jest Dominik Budziak, członek zarządu ds. finansowych.  Wcześniej, we wrześniu, przewodniczącym rady nadzorczej został Maciej Kropidłowski.

Jak podało biuro prasowe spółki, nowy prezes jest od blisko 40 lat związany z Orlenem. Jest absolwentem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz podyplomowych studiów „Europejski Model Zarządzania” w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania Leona Koźmińskiego. W koncernie pracował m.in. jako wiceprezes - dyrektor handlowy Orlen Laboratorium,  pełnomocnik generalnego dyrektora ds. systemu zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy. Zasiadał w radach nadzorczych spółki Serwis Mazowsze w Warszawie, Energa S.A. w Gdańsku i Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej  Sp. z o.o. w Gostyninie.

Orlen Laboratorium wykonuje analizy paliw, produktów ropopochodnych, wód, ścieków, gleby i powietrza. Jako osobna spółka została wyodrębniona z Orlenu w 2003 r. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (5)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.