Reklama

Powierz swoje piękno ekspertce! Ona zadba o nie najlepiej

Opublikowano:
Autor:

Powierz swoje piękno ekspertce! Ona zadba o nie najlepiej - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Podaruj sobie odrobinę luksusu i powierz swoje piękno dyplomowanemu trenerowi kosmetologii estetycznej. W swoich gabinetach w Płocku i we Włocławku Edyta Sulkowska oferuje usługi najwyższej jakości, w najlepszych cenach.

Podaruj sobie odrobinę luksusu i powierz swoje piękno dyplomowanemu trenerowi kosmetologii estetycznej. W swoich gabinetach w Płocku i we Włocławku Edyta Sulkowska oferuje usługi najwyższej jakości, w najlepszych cenach.

Centrum Szkoleniowe i Kosmetologia Estetyczna to profesjonalny gabinet prowadzony przez Edytę Sulkowską, dyplomowanego trenera kosmetologii estetycznej z wieloletnim doświadczeniem. Jej pierwszy gabinet powstał i działa w Płocki, przy ul. Pszczelej 1/5. Drugi został niedawno otwarty we Włocławku, przy pl. Wolności 3/4 w lok. 212A.

- Gabinet to moje miejsce na Ziemi. Uwielbiam w nim być, pracować i tworzyć jego historię - mówi Edyta Sulkowska, właścicielka Centrum Szkoleniowego i Kosmetologii Estetycznej.

Centrum Szkoleniowe i Kosmetologia Estetyczna specjalizuje się w kosmetologii estetycznej z zakresu: mezoterapii igłowej i mikroigłowej, lipolizy iniekcyjnej, wypełniania zmarszczek/bruzd, ust, osocza bogatopłytkowego, plazmy, nici pdo, peelingów chemicznych oraz w szkoleniach. 

Szkolenia prowadzone są z zakresu: osocza bogatopłytkowego, mezoterapii igłowej i mikroigłowej, lipolizy iniekcyjnej, wypełniaczy, nici pdo, plazmy, przedłużania rzęs, masaży. Dostępne są również kursy z zakresu: manicure, pedicure oraz wizażu.

?

Aby ułatwić klientkom dokonywanie płatności, gabinet daje możliwość zapłacenia za zabiegi i szkolenia kartą płatniczą lub rozłożenia płatności na dogodne raty w ramach systemu mediraty. W ofercie znajdują się również bony podarunkowe, dzięki którym można zafundować bliskiej osobie zabieg za dowolną kwotę.

Centrum Szkoleniowe i Kosmetologia Estetyczna

Płock, ul. Pszczela 1/5

Włocławek, pl. Wolności 3/4 lok. 212A

tel. 665 46 78 78

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE