Reklama

Potrącono mężczyznę na przejściu dla pieszych. Policja szuka sprawcy

Opublikowano:
Autor:

Potrącono mężczyznę na przejściu dla pieszych. Policja szuka sprawcy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci podsumowali zdarzenia z minionej doby. Kolejnym kierowcom odebrano prawo jazdy, doszło również do kradzieży na ul. Mikołaja Reja. Ponadto policjanci radzą, jak nie dać się zrobić w jajo przed świętami.

Policjanci podsumowali zdarzenia z minionej doby. Kolejnym kierowcom odebrano prawo jazdy, doszło również do kradzieży na ul. Mikołaja Reja. Ponadto policjanci radzą, jak nie dać się zrobić w jajo przed świętami.

Do potrącenia płocczanina doszło w środę ok. godz. 6,30 na przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu al. Jachowicza z ul. Kochanowskiego. Relację o zdarzeniu otrzymali policjanci od poszkodowanego, który zjawił się później na komendzie.

– Na przejściu dla pieszych znajdującym się na skrzyżowaniu al. Jachowicza – ul. Kochanowskiego kierujący samochodem osobowym potrącił 55–letniego płocczanina, który doznał urazu nogi – poinformowała sierż. sztab. Marta Lewandowska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku. – Trwają czynności, które mają ustalić okoliczności, w jakich doszło do zdarzenia oraz kim był sprawca potrącenia mężczyzny.

Wczoraj policjanci płockiej drogówki zatrzymali prawo jazdy dwóm kierującym, którzy ponad dwukrotnie przekroczyli dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym. Jednym z kierujących był 21–letni mieszkaniec Gostynina, który volkswagenem poruszał się ul. Popłacińską w Płocku z prędkością 114 km/h.

Ponadto w raporcie policjanci wspominają o kradzieży katalizatora od pojazdu marki volksvwagen scharan. Stratę oszacowano na tysiąc złotych.

Zbliżają się święta. Chodzimy po sklepach i robimy sprawunki, co skwapliwie potrafią wykorzystać złodzieje. Policjanci radzą, jak nie dać się zrobić w jajo. Przed wyjściem z domu sprawdźmy czy są pozamykane okna i drzwi. W samochodach nie pozostawiajmy w widocznym miejscu cennych przedmiotów. Robiąc zakupy, zwracajmy uwagę na ,,sztuczny tłok ”, który zaczyna tworzyć się wokół nas, natomiast porządkując groby bliskich nie pozostawiamy torebek bez nadzoru. Zachowując podstawowe zasady bezpieczeństwa, nie damy szans złodziejom na działania.

Dzisiaj policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego będą pełnić służbę w radiowozie nieoznakowanym z videorejestratorem: w godz. 5.00-13.00 na terenie miasta Płocka, z kolei w godz. 14.00-22.00 na trasie Płock - Mała Wieś - Płock.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE