Reklama

Potrącenie nastolatka na pasach

Opublikowano:
Autor:

Potrącenie nastolatka na pasach - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Do zdarzenia doszło w poniedziałek wieczorem przy Kilińskiego. Młody chłopak trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek wieczorem przy Kilińskiego. Młody chłopak trafił do szpitala.

Wypadek na psach przy Kilińskiego to najpoważniejsze ze zdarzeń z minionej doby przekazanych nam przez sierż. szt. Jarosława Ostrowska z płockiej komendy policji. Z jego relacji wynika, że ok. 20.00 w poniedziałek pod kołami jadącego Kilińskiego auta znalazł się 14-letni chłopak. Do potrącenia doszło na pasach.  - Na szczęście, wstępne ustalenia wskazują, że obrażenia, których doznał 14-latek, nie były groźne i nie zagrażały życiu chłopca - uspokaja policjant.

Ponadto policjanci z płockiej komendy byli wzywani do 14 kolizji (ośmiu w Płocku i sześciu w powiecie), zatrzymali również dwóch pijanych kierowców. Obaj prowadzili auta na podwójnym gazie w Płocku - jeden został zatrzymany na Wyszogrodzkiej, drugi - Zglenickiego.

Wśród zdarzeń kryminalnych Jarosław  Ostrowski wymienia jeszcze m.in. kradzież rzeczy pozostawionych w samochodzie przy Bielskiej (straty to ok. 100 zł), włamanie do kontenera w Ciółkowie i kradzież narzędzi.

Złodzieje ukradli też drewniane elementy ambony myśliwskiej w Mańkowie, z której myśliwi obserwują zwierzynę. Straty oszacowano na ok. tysiąc złotych.

W ciągu minionej doby policjanci interweniowali w różnych sprawach 80 razy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE