Reklama

Poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania zatrzymany w Płocku

Opublikowano:
Autor:

Poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania zatrzymany w Płocku - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 26-letni mieszkaniec powiatu płockiego od 2015 roku ukrywał się poza granicami kraju. - Na etapie prowadzonego śledztwa przez płocką prokuraturę w sprawie wypadku drogowego, w którym zginęły dwie osoby, mężczyzna postanowił zbiec z Polski i ukrywał się w krajach Unii Europejskiej - mówi mł. asp. Marta Lewandowska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku.

26-letni mieszkaniec powiatu płockiego od 2015 roku ukrywał się poza granicami kraju. - Na etapie prowadzonego śledztwa przez płocką prokuraturę w sprawie wypadku drogowego, w którym zginęły dwie osoby, mężczyzna postanowił zbiec z Polski i ukrywał się w krajach Unii Europejskiej - mówi mł. asp. Marta Lewandowska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku.

Poczynione ustalenia doprowadziły do wydania w 2019 roku Europejskiego Nakazu Aresztowania wobec 26-latka. Mężczyzna podejrzewany jest o spowodowanie pod wpływem alkoholu wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym, do którego doszło niemal 5 lat temu na terenie gminy Radzanowo.

- Kilkuletnie ukrywanie się 26-latka przed wymiarem sprawiedliwości zakończyli policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji. Płoccy kryminalni szczegółowo weryfikowali wszelkie informacje odnośnie poszukiwanego. W toku prowadzonych czynności wpadli na trop mężczyzny i ustalili, że 26-latek może obecnie ukrywać się w Polsce - poinformowała mł. asp. Marta Lewandowska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku.

Ustalenia były trafne. Wczoraj rano policjanci zatrzymali poszukiwanego w Płocku. Mężczyzna został doprowadzony do Zakładu Karnego, gdzie będzie oczekiwał na dalsze czynności procesowe i wyrok sądu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE