Reklama

Poszukiwane zawody. Sprawdź kierunki!

Opublikowano:
Autor:

Poszukiwane zawody. Sprawdź kierunki! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zdobycie pracy w służbie zdrowia wymaga odpowiednich kwalifikacji, uprawnień i umiejętności. Jednak nie wszystkie zawody medyczne wymagają ukończenia uniwersytetu medycznego. Możliwość pracy w służbie zdrowia można uzyskać już po ukończeniu dwuletniego kierunku w szkole policealnej.

Zdobycie pracy w służbie zdrowia wymaga odpowiednich kwalifikacji, uprawnień i umiejętności. Jednak nie wszystkie zawody medyczne wymagają ukończenia uniwersytetu medycznego. Możliwość pracy w służbie zdrowia można uzyskać już po ukończeniu dwuletniego kierunku w szkole policealnej.

Szeroka gama zawodów medycznych w ofercie szkoły policealnej TEB Edukacja w Płocku otwiera wiele możliwości zawodowych. Już w ciągu dwóch lat można zdobyć uprawnienia do wykonywania takich zawodów jak technik masażysta, technik farmaceutyczny, technik optyk, opiekunka dziecięca czy terapeuta zajęciowy. A jedynie rok nauki wystarczy, aby móc wykonywać zawód opiekuna medycznego. Ukończenie jednego z kierunków medycznych daje szerokie możliwości podjęcia pracy w publicznych i niepublicznych zakładach opieki zdrowotnej oraz w wielu firmach o profilu medycznym. Dodatkowo stanowi zabezpieczenie przyszłości zawodowej, gdyż na zawody z branży medycznej popyt rośnie.

O zaletach posiadania zawodu medycznego chyba nikogo nie trzeba przekonywać – mówi Dyrektor Szkoły Policealnej TEB Edukacja w Płocku Magdalena Salmonowicz. – Dla osób chcących zdobyć odpowiednie uprawnienia medyczne najważniejsze jest przygotowanie do egzaminu zawodowego, który te uprawnienia potwierdza. Szkoły Policealne TEB Edukacja stawiają nie tylko na teoretyczne przygotowanie swoich słuchaczy, ale przede wszystkim na umiejętności praktyczne. Dlatego program edukacyjny składa się z 50% zajęć praktycznych, prowadzonych przez praktyków z dużym doświadczeniem. Co przekłada się na bardzo wysoką (ponad średnią krajową) zdawalność państwowych egzaminów zawodowych - dodaje.

W Szkołach Policealnych TEB Edukacja możliwości i udogodnień jest wiele. Nowocześnie wyposażone sale dydaktyczne oraz pracownie, doświadczona kadra składająca się z praktyków i odpowiednio ułożony program edukacyjny to tylko niektóre z nich. Dodatkowo profesjonalne podejście do edukacji i ugruntowana pozycja Szkół Policealnych TEB Edukacja, daje gwarancję najwyższego poziomu nauczania, z którego skorzystało już ponad 100 000 osób w całym kraju.

Ta największa w Polsce sieć szkół policealnych zaprasza do zapisów na ostatnie miejsca kształcące w zawodach poszukiwanych na rynku pracy takich jak:

* Opiekun medyczny - czesne 0 zł
* Technik masażysta - czesne 0 zł
* Technik farmaceutyczny - tylko 95 zł/m-c
* Opiekunka dziecięca - czesne 0 zł
* Terapeuta zajęciowy - czesne 0 zł
* Dietetyka
* Asystent nauczyciela przedszkola
* Technik optyk
* Technik elektroradiolog
* Technik informatyk z certyfikatami Microsoftu - czesne 0 zł
* Technik usług kosmetycznych - wellness & spa - czesne 0 zł

W dniu 5 września 2015 r. zapraszamy na bezpłatne warsztaty przy ul. Tumskiej 18 w Płocku.

Zapisy tel. 24 352 09 30 lub mailowo [email protected]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE