Reklama

Postanowili wykreować nowy cykl imprez. Wsiadajcie na rowery

Opublikowano:
Autor:

Postanowili wykreować nowy cykl imprez. Wsiadajcie na rowery - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Spotykają się w najbliższą niedzielę. Nie będzie to jeden czy dwoje rowerzystów, ale dziesiątki osób, które wspólnie przejadą ulicami miasta. Będzie to pierwszy taki przejazd w Płocku.

Spotykają się w najbliższą niedzielę. Nie będzie to jeden czy dwoje rowerzystów, ale dziesiątki osób, które wspólnie zamierzają przejechać ulicami miasta. 

Będzie to pierwszy przejazd z cyklu „Rewolucja Płock”, a zachęciła ich do tego frekwencja na nocnych przejazdach rolkarzy. W niedzielę wyruszą rowerzyści, aby zainaugurować nowy cykl imprez w mieście dla miłośników dwóch kółek. - Zwrócimy również uwagę na potrzebę budowy odpowiedniej infrastruktury rowerowej, aby codzienna jazda rowerem po Płocku dostarczała tyle radości, co udział w naszym przejeździe – zapowiadają organizatorzy na Facebooku (w tym Nightskating Płock).

Jeśli ktoś chce dołączyć, niech podjedzie na rowerze 4 czerwca na parking dla autokarów przy ogrodzie zoologicznym. Zbiórka jest od godz. 17.30, odjazd o godz. 18.00. Do pokonania będzie kilkanaście kilometrów po ulicach i dwóch mostach. Zakończenie około godz. 20.00.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE