Reklama

Posłuchajcie o zbrodniach prawie doskonałych i...

Opublikowano:
Autor:

Posłuchajcie o zbrodniach prawie doskonałych i... - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości "Zbrodnie prawie doskonałe". Policyjne Archiwum X", “Odwaga jest kobietą”, zbiór reportaży “Życie to za mało. Notatki o stracie i poszukiwaniu nadziei” - mieszczą się w autorskim dorobku Izy Michalewicz. Jest także współautorką biografii Violetty Villas oraz książki “Rozpoznani. Powstanie warszawskie” o bezimiennych do niedawna uczestnikach Powstania Warszawskiego, rozpoznanych na kadrach powstańczej kroniki filmowej.

"Zbrodnie prawie doskonałe". Policyjne Archiwum X", “Odwaga jest kobietą”, zbiór reportaży “Życie to za mało. Notatki o stracie i poszukiwaniu nadziei” - mieszczą się w autorskim dorobku Izy Michalewicz. Jest także współautorką biografii wokalistki Violetty Villas oraz książki "Rozpoznani. Powstanie warszawskie” o bezimiennych do niedawna uczestnikach Powstania Warszawskiego, rozpoznanych na kadrach powstańczej kroniki filmowej.

W najbliższy czwartek, 4 kwietnia odbędzie się spotkanie z reporterką i dziennikarką Izą Michalewicz, laureatką nagrody Grand Press 2011 za reportaż “Jolanta i ogień”. Studio Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia nominowało ją dwukrotnie do nagrody Melchiorów w kategorii Inspiracja Roku. W 2014 otrzymała wyróżnienie Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich za reportaż “Zakochaj się w Warszawie”. Finalistka Nagrody im. Ryszarda Kapuścińskiego za reportaż literacki „Życie to za mało”.

Spotkanie z Izą Michalewicz rozpocznie się o godz. 17.00 w gmachu głównym Książnicy Płockiej przy ul. T. Kościuszki 6.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE