Reklama

Poskaczą sobie nad plażą przed ratuszem

Opublikowano:
Autor:

Poskaczą sobie nad plażą przed ratuszem  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dziś wieczorem przed ratuszem pojawią się ludzie, którzy dobrze wiedzą, jak skakać, żeby znaleźć się naprawdę wysoko. Przyjść i poskakać na trampolinach razem z nimi może każdy.

Dziś wieczorem przed ratuszem pojawią się ludzie, którzy dobrze wiedzą, jak skakać, żeby znaleźć się naprawdę wysoko. Przyjść i poskakać na trampolinach razem z nimi może każdy.

Dziś wieczorem na płockiej starówce zostaną porozstawiane liczne sprzęty do akrobatyki, zaczynając od trampoliny, specjalnej piłki do wybić, odskoczni, ścieżki akrobatycznej, po skrzynię, kozła i zwyżkę do skoków. Dla zwiększenia bezpieczeństwa zadbano również o materace. To właśnie z pomocą takiej sportowej kolekcji instruktorzy z Czystej Formy Studio poprowadzą profesjonalne warsztaty akrobatyki w Płocku. Jak dziś poinformowali organizatorzy, aby móc z nich skorzystać nie trzeba dokonywać żadnych wcześniejszych zapisów.

Początek akrobatycznych wariacji zaplanowano na godzinę 18.00 na plaży przed ratuszem. Warsztaty organizowane przez Czystą Formę we wzpółpracy z Miejskim Zespołem Obiektów Sportowych i Agencją Rewitalizacji Starówki potrwają tylko dwie godziny, dlatego opłaca się przyjść punktualnie.

Plocka starówka ma już wprawę w różnego rodzaju skokach, na zdjęciach: Orlen Cup, fot. Tomasz Miecznik / Portal Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE