Reklama

Ponownie przesunięto termin składania ofert na budowę stadionu

Opublikowano:
Autor:

Ponownie przesunięto termin składania ofert na budowę stadionu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W piątek mieliśmy poznać nazwy firm, które złożyły oferty w przetargu na rozbiórkę i budowę stadionu przy ul. Łukasiewicza. Zamiast tego zdecydowano się na ponowne przedłużenie terminu zakończenia I etapu prowadzonego postępowania.

W piątek mieliśmy poznać nazwy firm, które złożyły oferty w przetargu na rozbiórkę i budowę stadionu przy ul. Łukasiewicza. Zamiast tego zdecydowano się na ponowne przedłużenie terminu zakończenia I etapu prowadzonego postępowania.

Przypomnijmy, że przetarg został ogłoszony 24 września. Kibice oczekujący postępów w temacie nowego stadionu dla Nafciarzy muszą uzbroić się w cierpliwość. Z jednej strony mamy dla nich złą informację, ale też jedną na osłodę.

Zacznijmy jednak od tej gorszej. Z początku mieliśmy poznać nazwy maksymalnie siedmiu firm, które spełnią wymagania postawione przez płocki Ratusz 6 listopada, następnie pojawiły się pytania ze strony wykonawców wymagające odpowiedzi i przedłużono czas na składanie ofert do 23 listopada, a teraz ponownie zmieniono termin - tym razem wpisano godz. 11.00 w piątek, 7 grudnia. Do Ratusza wpłynął wniosek od jednej z firm, w którym zwróciła się o możliwość wydłużenia terminu, co "jest związane z analizą materiałów przetargowych, a także zmian wprowadzonych 30 listopada 2018 r.". - Wymaga to dodatkowej pracy nad obszerną dokumentacją przetargową - czytamy.

A teraz coś na osłodę. Znamy już projekt budżetu miasta na 2019 r. Znalazł się w nim punkt dotyczący modernizacji stadionu im. Kazimierza Górskiego przy ulicy Łukasiewicza. W ramach powyższego zadania w 2019 roku planowane jest opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej oraz rozpoczęcie prac budowlanych w formule „zaprojektuj i wybuduj”. W planie jest kwota 31,3 mln zł. Trzeba jednak pamiętać, że to projekt, na którym dopiero odbędzie się dyskusja (i mogą zostać wprowadzone wnioski). Uchwała budżetowa zostanie podjęta na sesji w grudniu.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE