Reklama

Ponad tysiąc ofert na targach galerii. Wybierzecie się?

Opublikowano:
Autor:

Ponad tysiąc ofert na targach galerii. Wybierzecie się? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W sobotę rozpoczęły się dwudniowe Targi Nieruchomości i Budownictwa w Galerii Wisła. Potrwają do niedzieli. W jednym miejscu prezentuje się kilkudziesięciu wystawców, m.in. deweloperzy, agencje nieruchomości, banki i projektanci wnętrz. Na targach można znaleźć ponad 1000 ofert z Płocka i okolic.

W sobotę rozpoczęły się dwudniowe Targi Nieruchomości i Budownictwa w Galerii Wisła. Potrwają do niedzieli. W jednym miejscu prezentuje się kilkudziesięciu wystawców, m.in. deweloperzy, agencje nieruchomości, banki i projektanci wnętrz. Na targach można znaleźć ponad 1000 ofert z Płocka i okolic.

W jednym miejscu zebrali się deweloperzy, firmy związane z mieszkalnictwem i obrotem nieruchomościami, zajmujące się mieszkalnictwem i wynajmem powierzchni spółki miejskie, a także właściciele salonów meblowych, projektanci czy przedstawiciele banków.  Można porozmawiać o tym, co się w Płocku buduje, jaka jest cena z metra, gdzie można kupić mieszkanie, a gdzie lokal na przykład na rozkręcenie własnego biznesu.

Z kolei zaproszeni goście wzięli udział w panelach dyskusyjnych i rozmawiali na temat małych i dużych inwestycji planowanych przez płocki samorząd, zarówno mieszkaniowych, jak i drogowych, a także estetyki miasta czy rewitalizacji.

Kto nie był w sobotę, ma jeszcze szansę w niedzielę. Wystawcy czekają w godzinach 12.00-18.00.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE